Skocz do zawartości

Mini-bitwa 9: Inspekta G.


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zacząłem powoli walczyć z tym modelem. Nigdy wcześniej nie robiłem czegoś takiego więc walka ma tu znaczenie dosłowne :). Na razie jestem na etapie psucia i naprawiania więc posuwam się bardzo powoli. Poniżej wrzucam pierwsze wypociny :D

 

beznazwy2kopiape1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do guzików - dopiero na koniec zobaczę, czy warto je modelować, czy lepiej namalować na teksturze.

Ręce - jeszcze ich nie ruszałem. Poza tym nigdy wcześniej ich nie modelowałem, także chyba poczekam na innych uczestników i podejrzę jak oni to robią żeby się nauczyć :)

 

nielot :

 

22222qw9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem poprawiać to co wydłubałem wcześniej, dorobiłem środek lokomocji, zabieram się do przefasonowania twarzy (mimo że "od tego jest policja i straż miejska" :) ). Nie wiem jak mi to wyjdzie, chciałbym żeby głowa została prostym walcem z batatem w miejscu nosa i wcięciem w miejscu ust :). Muszę odzyskać "kilka" trójkątów żeby móc wcisnąć jeszcze jeden gadżet, który kręci mi się gdzieś w okolicach potylicy :D i w końcu łeb uczesać jakoś :p

 

2kopiark5.jpg

 

1kopiago1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jestescie wszyscy za szybcy :> Tak jak pisali wyzej jednak plaszcz lekko przy krotki, raczki ostro za male, ale to chyba kwestia skalowania bedzie tlyko, natomiast ksztalt kapelusza troche do poprawy... mianowicie jest za plaski, pozatem przydaloby by sie troche go uchaotycznic :::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) Twarz trochę przerobiona, płaszcz wydłużony, dłonie przeskalowane, narzędzie śledcze dodane. Kapelusz odpowiada temu, który mam na zdjęciu referencyjnym, także raczej zostaje. Nie mogłem się oprzeć i jednak dodałem te guziki :p. Niestety tylko cztery bo na sześć limitu mi nie starczyło, heh.

 

3hk7.jpg

 

1sc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam skromny WIPszot, żeby pokazać, że jeszcze walczę i się nie poddaję :D. Dzisiaj pierwsza przymiarka płaszcza. Narzędzie śledcze muszę wydłubać od nowa; porobiły się jakieś czary mary z UV i wolę zrobić je jeszcze raz.

 

Obrazek wrzucam tak, gdyż jak próbuję go wkleić, nie wyświetla się.

 

 

1rp2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw plaszcz koniecznie, jesli nie robisz normali to domaluj jakies faldki i zmien material bo zwykly color z noisem nie wystarczy. jak widisz w pasie ma mniejszy obwód w twoim modelu tez by sie to przydało

9b1km4.jpg

narazie w sumie tyle, spróbuj poprawic pierw ten plaszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrnąłem do własnego finału. Na tym etapie kończę 9 Mini-bitwę. Pozostaje mi teraz trzymać kciuki i kibicować pozostałym uczestnikom w oczekiwaniu na kolejną :).

 

1wp3.jpg

 

 

2qs9.jpg

 

Na koniec zdjęcie z wakacji :)

 

clipboard01wjl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie tekstury to dla mnie straszna męka. Zdaję sobie sprawę, że płaszczyk nie jest najwyższych lotów, jednak na jego poprawianie nie będę miał do 15 czasu. Następnym razem postaram się poobserwować i bardziej przyłożyć do tekstur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności