Skocz do zawartości

Minibitwa 9 : Spider-man


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej dzieki za wszystkie komentsy mimo ze jescze nic nie zrobilem hehe ;)

 

mam nadzieje ze sobie poradze, plan minimum to model+normal+ i jakas prosta textura jak dam rade, jak uda mi sie wyrobic :)

 

zaraz siadam i cos podlubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, różnią się proporcjami i to ostro

podczas kiedy spider powinien być taki chudziutki, wysuszony i gibki, Venom jest potężny, przygarbiony, nie ma karku i trochę niezdarny też powinien być :)

 

tu jest ładny Venom jakbyś potrzebował referencji:

http://www.kolbyjukes.com/forum/viewtopic.php?t=1254&highlight=venom

polecam filmik z venomem autorstwa tego gościa:http://www.youtube.com/watch?v=P40U07CM2VY

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kuba_ stopki napewno poprawię i jeszcze zaokragle niektore rzeczy bo wyszly troche dziwnie na renderze a mam zamiar wykozystac 5001 trisow ;D

 

Ziomuś dzieki :*** rozłozyłem sobie wplanie model na 3 etapy :) 5 dni model , 5 dni normal, reszta textura rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :) :*

 

Bigleb - dzieki odchudzę troszke, ale chcialbym zeby spiderek byl troszke bardziej przypakowany niz jest w rzeczywistosci chcialbym na normie zrobic fajne miesnie jak sie uda, wiem ze to nie wytlumaczenie hehe wiec odchudze go ostro , bo w koncu rzezba miesni nie musi isc w parze z masa miesniowa a szkoda ;):) btw siatka na tym samym scrinie co clej :) w bok okienko przesun hehe

 

Predator - staryyyyyy o PGA nie bede mowil :D genialna impreza to malo powiedzane i wcale nie trzeba byc geekiem komputerowym zeby tam pojechac bylo wszystko od szachow, gry karciane, sprzet do strzelania ,pokazy karate az po wspinaczke i paralotnie heheheh

 

Ftorek - Krok poprawię w takim razie :D

 

Junior - normalnie ze beda normy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spajdera sobie nie potrafię wyobrazić jako przypakowanego dryblasa ale właśnie - rzeźba nie idzie w parze z masą więc jak najbardziej jest pole do popisu. Chyba trudniej jest wydłubać takiego umięśnionego niepakera bo kusi żeby dodać tu i uwdzie:) Prośba o siateczkę była na serio, nie zauważyłem że jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ekstra, widać że to sylwetka spiderka ;)

Pokaż tą siatke rozłożoną

 

Dwa ostatnie obrazki się nie ładują :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności