Skocz do zawartości

Minibitwa 9 : Shrek :]


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

dzieńbobry.

Wiem ze oryginalny nie jestem ale co mi tam, robie któregoś z nich, tylko jeszcze nie wiem którego :/

 

chyba nie musze przedstawiac kto jest kto :D

 

Shrek wiadomo, fajnie by sie modelowało okrągłosci i w ogóle chociaż troche oklepany ale Lord Farquaad... :D bardzo interesująca postać, ma swój charakter. :D

 

pomórzcie! :)

 

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WitaM!!

bede trzymal kciuki :)

sam kiedys robilem glowe orga :)

pozdro i powodzenia

Thx a co do twojego shreka to szukałem ale nie bylo juz renderów :/

 

Tylko nie szrek aaaaaaaaaa nie lubie tej postaci :)
a myslisz ze czemu robie akurat shreka ? :D:D

 

 

 

Już powoli zaczołem sie zabierac za zaczecie robienia tegoż ogra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

holy crap!!

no szczeke zgubilem :D

dla mnie najlepsza postac w bitwie jak narazie!!

pokaz siateczke :)

na screenie widac 6160 to sa tri czy poly?? bo pisze tri :)

masz jakies referki(bok przod...) ?? czy tylko ze zdjec??

pozdro i powodzenia

 

edit

lelen--> no chyba masz racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAlcom - co dokladnie jest źle??

nielot007 - dzieki czlowieku, poprawiles mi samopoczucie :D a co do trisów to tak jak lelen napisal, odnosnie refek to tylko screeny z filmu ( dlatego tak ciezko idzie :/ )

Leleń - thx, poprawilem

KLICEK - no kurde, staralem sie :D to nie takie łatwe miec model na dysku i nie pokazac go publicznie :D jednak przegralem :D . thx

Matys - hehe próbowałem uchwycić tą jego garbowatą posturę, chyba rzeczywiście trochę nie wyszło :D thx

 

jak myślice zacząc juz mapować czy jeszcze podziubdziac go troche? :D

mwsnap0039gw2.jpg

no i siateczka

mwsnap0040vc3.th.jpg

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gemba miodnie. :) ale wydaje mi sie ze kamizelke zrobiłeś jako nałorzenie trisów. chyba bez sensu :) połącz to z bluzą bez tych odstających rzeczy (no moze ewentualnie na dole), na filnie ta jego kamizelka była obcisła i ruszała sie sztucznie razem z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Shrek jak się patrzy ;) Naprawde super!

Dawaj szybko texturki.

 

Aha... no i Cerebrate ma racje jeśli chodzi o tą kamizeleke, rozważ to ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Kiedyś sobie siedzę przy śniadaniu, patrzę na obrusik (pomarańczowo zielony) i zdziwiony przyglądam się i czytam ślaczkiem wypisane: 100% ogre (dziwne bo nigdy wcześniej tego nie zauważyłem). Co jest??!! Co za ogre, o co chodzi!! Myślę sobie; może Ogre ma też inne znaczenie, sprawdzam w słowniku: no niby Ogre to tylko Ogr bez innych znaczeń, ale co to ma wspólnego z obrusem. Zagadka wyjaśniła się któregoś kolejnego dnia: zauważyłem że na krawędzi obrusu zwisającego ze stołu jest shrek :D

no mam nadzieję, że będzie u ciebie 100% ogre, bo narazie widzę jakieś 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na te bitwe to az zaczynam miec chrapke na charsy. Pokoncze co mam do dokonczenia i se chyba dziabne jakiegos ( ba wiem juz nawet jakiego ... mam 3 do wyboru HAHAHA) ale to nie wczesniej niz za pare miechow.

Wracajac do tematu. Ledyr leje na Twojego Shreka mimo ze fajny, ale jedna rzecz mi sie zaczyna naprawde podobac. Skill ci urosl i to dosc mocno przez ostatni czas. To ile masz lat ?? Zdoluj nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś - dzieki :)

 

Kuba_ - heh thx :)

 

obo - thx

 

latarnik - THX fajnie ze tak mówisz, odrazu chce sie częściej na maxa wchodzic czytając takie komentarze :D

 

Bad Moon - hehe cóż za pełna napiecia i grozy historia! :D spx to jeszcze nie koniec ;)

 

Jak tak patrze na te bitwe to az zaczynam miec chrapke na charsy. Pokoncze co mam do dokonczenia i se chyba dziabne jakiegos ( ba wiem juz nawet jakiego ... mam 3 do wyboru HAHAHA) ale to nie wczesniej niz za pare miechow.

hihih nie wierze, porach bedzie robił charaktera :) ciekawe kogo :D

 

Ledyr leje na Twojego Shreka mimo ze fajny, ale jedna rzecz mi sie zaczyna naprawde podobac. Skill ci urosl i to dosc mocno przez ostatni czas. To ile masz lat ?? Zdoluj nas :D

hehe, thx :D a no młody leszcz jestem :D 16.5 roku mam :D

 

PS. jeszcze troche i bede mial wiecej postów od ciebie :P

 

KLICEK - kurcze klicior znalalzł wątek z moim shrekiem :D co sie dzieje na tym swiecie :D thenks meeeeen :D

 

niestety nie mam ostatnio czasu na 3d bo musze oceny poprawiac w szkole :/ ale chyba zdąrze przed 15 :)

 

poooozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max_1989 - thx, wlasnie myslalem o tym, ale to chyba na końcu dorobie

ognisty - heh thx, juz historia poprawiona :D jeszcze tylko chemia, biologia i po :D

 

mam własnie informatyki to pomyslalem ze nie pujde i zaczne teksturke malowac :), jak widac podobienstwa jeszcze zbyt duzego nie ma ale bede z tym walczył :D sorry ze to render ale w viewporcie z texem 256 byla by to tylko plama i w dodatku bez normali :/

shrekurl9.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludzie za miłe słowa ahh wzruszylem sie jak zwykle, zdecydowanie za czesto sie rozklejam :D

 

and de winer is ... ;D

hehe not me, patrzac na inne wątki ... :D

 

Fajnie. Wygląda jak brat szreka :). Niestety jeszcze nie bliźniak, ale jest na dobrej drodze :D

spokojnie, pracujemy nad tym :D

 

fajnie by wyglądał w doomie :D

hehe musze koniecznie spróbować :D

 

mój faworyt - szacuneczek :)

mówiłem już ze jestes jednym z moich ulubionych grafików? :D

 

walcze dalej, mysle ze juz powoli zaczynam łapać o co chodzi

shrekgg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx nielot007

uvwji6.th.jpg

Bro - wypalilem AO, pod to zielony kolorek(z kilkoma inymi), pomazalem po szarej mapce, blending i tyle, zadnych zdjec jesli chodzi o morde, natomiast ubranko juz tak, bo przeciez nie bede go malował :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnego podobieństwa nie widzę... Zresztą sam zerknij i się przekonaj... :D

 

shrekzx7.th.jpg

 

Na poważnie - bardzo fajnie. Jedynie kamizelka troszkę rozmyta, i jeśli dałbyś radę - myślę że z otwartą buzią wyglądałby jeszcze fajniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas - T

KLICEK -

ziomuś - H

pikSar -

nielot007 - X

:)

 

myślę że z otwartą buzią wyglądałby jeszcze fajniej :)

hehe, fajny :D a co do mordy to spróbuje ale nie wiem czy bede jeszcze mial siły z nim cokolwiek robić

 

Chrisbear - spx 60% to i tak sporo :D

 

dodałem rajstopki :D

 

shrekoy5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności