Skocz do zawartości

Minibitwa 9: Hellsing - Alucard FIN


Konras

Rekomendowane odpowiedzi

Oj cos mi sie wydaje ze zaszalalem zbytnio, ,ale posatnowilem sprubowac zrobic oto tego milusiego wampirka Alucarda z mangi/anime Hellsing. Musze sie jescze tylko zastanowic sie w ktorej z jego jakze czesto zmiennych form mam go ukazac :p

alucard.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oh jejku ^_^ zaraz mnie zlinczujecie ze glowa wcale nie podobna, ale postanowilem ze musze ja jakos sklecic a dopiero potem bede ja upodabnial do tego wampirka :> (kurcze najgorsze jest to ze zaczalem od najtrudniejszej rzeczy i juz to skolei chyba 4 glowa jaka zaczynam robic dla tej postaci (coz ale moze kiedys sie naucze:p))

 

grab1bw8.th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah to moje drobne przeklenstwo chyba ale jestem na tyle zboczony ze "prawie podobny" mi nie wystarcza -_- i bede w tym dlubal tyle az bedzie naprawde taki sam ^_^. No nic tutaj macie nos i usta :> i mowic mi ladnie co jest nie podobne :p

 

grab3ug2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - ciężko tak stwierdzić czy podobny czy nie - masz jakieś rzuty / referki z przodu, boku itp?

 

jak na razie to co mogę powiedzieć to to że masz trochę dziwną dystrybucję polygonów - nie ustawiasz odpowiednich loopów, co może mieć kiepskie skutki przy animacji. no ale nie jest źle

 

powodzenia dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac nie przepadam za manga/anime :/ ale to chyba i tak nie ma nic do rzeczy :D

odnosnie samego modelu, wydaje mi sie ze bedziesz mial duze problemy ze zlapaniem odpowiedniego wygladu. Z mojego "doswiadczenia :O" z magnowymi twarzami jest tak (przynajmniej mi sie tak wydaje) ze postac w kazdym ujeciau wyglada inaczej i o ile zrobisz ze z profilu bedzie wygladal podobnie to juz z frontu ni cholery nie bedzie przypominal tego co masz na refce i odwrotnie. oczywyscie moge sie mylic ale wydaje mi sie ze czeka cie trudna przeprawa. jesli mial bym dawac jaies rady to proponowal bym znalesc jakies konkretne "realistyczne" refki jechac po nich a pozniej poprawiac model z freehandu. dobra dosc tego wymadzania. gl&hf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no dobra wzilem sobie stare cialo elfa :p jakiego kiedys tam zaczalem robic i je odchudzilem a do tego na szybko jakies tam wloski zrobilem (nie nie bic mnie to tak tylko dlatego aby miec pewien zarys jak to bedzie wygladac bo jak wczesniej pissalem glowa bez ciala i wlosow tutaj sie nie prezentuje) powiedzcie wiec jak tam teraz wasze odczucia a ja obecuje ze jak bede mial trohe czasu to za cialo sie juz zabiore a ewentualne zlecone przez was poprawki dla glowy zrobie kiedystam jak mi nerw na nia minie :p

 

grab57fi2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek powiem ze postac jest swietna wiec sie postaraj;)

nie bardzo rozumiem po co uzywasz "ciala" skoro alucard i tak powinien byc w plaszczu:) tozto nieodlaczny atrybut;) wiec w sumie moglbys sobie darowac cala anatomie (ew kawalek przodu w garniaku) a skupic sie na fajnym plaszczyku:) oczy tak na dobra sprawe tez moglbys zupelnie olac i zrobic te jego binokle;) mialbys mniej problemow z usyskaniem podobienstwa imho..

no nic to, zycze powodzenia:) bede tu zagladal..

 

pozdr.

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mysleslicie ze sie juz poddalem ^_^ , ale to nie tak :> Szkola ostatnio po prostu daje mi bardzo popalic i nie mam nawet czasu aby spac. Wydarlem jednak chwilke czasu i zaczelem modelowac cialko. To jeszcze tylko zarys, ale bardzo prosze o wszelkie wskazowki :)

plaszcz1ux9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 15... ojej, a ja sobie wyliczyłem ze do 18 ^^' Ach ale podejrzewam ze teraz będę miął dużo czasu bo jedyne co mam do roboty do szkoły to napisać referat na temat jak działa tablet graficzny :p Ach a co do głowy to niby ja mam ale do końca tez mi się ona nie podoba. Spróbuje jednak ja oteksturowac na próbę i zobaczę jak to będzie, ach no i jeszcze musze załatać inne dziury w modelu :).

Dzięki za komentarze tak poza tym

Pozdrawiam.

 

ps. Czemu nikt nie mówi nic w stylu "popraw to, popraw tamto? :p" czuje brak krytyki ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniach juz nie mogłem usiedzieć przy nauce to posiedziałem trochę przy texturce. Początkowo chciałem robić całość w takim stylu jak twarz ale z płaszczem to było nie do wykonania... i raczej będę potem twarz przerabiał na bardziej realistyczna. Mowie tez od razu ze na teksturowaniu się nie znam wiec nie bijcie (sorki za to ze kamizelka nie taka jest jak być powinna, ale ygh... za puźno się zorientowałem :()

 

grab8xe6.th.jpg

 

ps.No dobra to jeszcze maly update przed snem :>

render1zh3.th.jpg

ps.... no tak tym razem ja musialem pracowac na laptopie wiec ewentualnie nasycenie barw poprawie kiedy indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko. Choć spodziewałem się troche czegoś innego.

Ale może to wina tego, że postacie mangowe jest naprawde trudno odwzorować w 3d ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności