Skocz do zawartości

Mini bitwa 9: Jiminy Cricket


Cerebrate

Rekomendowane odpowiedzi

Ok :) czas się bardziej zadomowić na Max3d.pl i pouczestniczyć w jakiejś bitewce :)

PRzyznam ze to bedzie moja pierwsza poważna próba podejścia do postaci :) mam nadzieje ze Klicek mnie tu nie wyśmieje bo on chyba najlepiej wie jaki mam warsztat.

Po za tym chce wykorzystać prace nad tą postacia w moim dyplomie na inżyniera (nie pytajcie jaki temat bo nie powiem :P ) mam nadzieje ze mnie ta praca zmobilizuje bo od jakiegoś czasu nic nie tknąłem :(

wdcc_2005_jiminy_cricket.JPG

 

własnie siadam do rozrysowania go :) btw w przyszłości do zanimuje :) - to tez mi sie w dyplomie przyda

Bardzo prosiłbym o wyrozumiałość i ewentualną pomoc.

 

 

edit : wlasnie znalazlem cos takiego:

wdcc_2003_imk_jiminy_cricket.jpg

ubranie ma poniszczone - tak jak w Pinokiu potem pomyśle czy będzie ładny czy menelowaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z czym przesadzam? :)

"mam nadzieje ze Klicek mnie tu nie wyśmieje bo on chyba najlepiej wie jaki mam warsztat."

spx, nie jest tak źle, chociaz do "przystanku" troche brakuje no ale to nam wszytkim :D (joke)

i ceRebrate proszę :) pozdro

sorry, nie zauwazyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

moze byc bardzo fajny watek fajna postac wybrales :)

jesli chodzi o model to narazie good choc teoche topologia buta (i sam but,po nadaniu ms'a) mi sie nie pododba ale i tak nie wyglada zle ten but tylko tak sobie marudze :D

narazie jest fajnie :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano - glowa troche kuleje - ksztalt nawet trzyma ale topologia do bani... i na dokladke bedzie sie ciezko edytowac (bo smthselekcja nie da sie wszystkiego zalatwic...)

 

pooapa

 

ps. dobrze idzie :) jeszcze czepilbym sie tych skarpetek (tych pozawijanych kolo kostek) - nie widac ich prawie wcale a zabieraja triangle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki głowe mam zamiar poprawić jak bede optymalizował . narazie taki wstępd do głowy :) przyznam ze to moja pierwsza głowa :) a na tych rysunkach disneja nic nie widać. Np na rysunkach z boku jego głowa ma kształt jajka i nie ma nosa itp wiec trudno wyłapać 3d. :)

Ftorek :) dzięki z apodpowiedz. rzeczywiście małeto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprooboj podzialac w okolicach kciuka - bo narazie troche malo dlon przypomina (nawet w kategoriach kartunowych :)

 

pozatym czepilbym sie tych podwojnych loopow (np: na kapeluszu) - lepiej to zalatwic na texturce albo noormalem.

 

psaoaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) pora oficjalnie zakończyć. mam dyplom na głowie wiec pokazuje co mam i lece pisać :)

 

wip12bco1.jpg

 

wip9bsd5.jpg

 

wip8bbb4.jpg

 

wip11brt6.jpg

 

 

http://img433.imageshack.us/img433/9153/cricketdjk5.jpg

dif

 

http://img177.imageshack.us/img177/2741/cricketncopynd3.jpg

normal

 

http://img153.imageshack.us/img153/1315/cricketswn6.jpg

specular

 

Czy coś jeszcze chcecie zobaczyć? :)

i czy spełniłem wszystki warunki by zakonczyć tour

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie miały być :) takie pół real pół kreskówka :) Poprostu wyobraziłem sobie gra w jakiej była by taka postać i mysle ze Twórcy takiego gieki ni dawali by rzadnych wielgachnych dopieszczonych fotorealistycznych texturek :) bo to nie film

Dzięki za komentarze :) miniatura zmieniona. Bylo miło duuuuzo sie nauczyłem, w końcu moja pierwsza postać. :) i będę kibicował reszcie twórców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności