Skocz do zawartości

Minibitwa 9: Spawn


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki chlopaki za dobre slowo ;-)

wydaje mi sie ze puki co i tak nie ma co pokazywac, bo dopuki nie bedzie normalek to bedzie lipa :/ tak czy inaczej jeszcze musze popracowac nad rekoma i detalami. polycount narazie dosc duzy ale zawsze mozna zoptymalizowac.

4ou5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim thx again :-) za zainteresowanie (zdecydowanie pomaga :D)

 

Owen - dzieki

 

Konras- mochranieacze juz poprawilem aczkolwiek moze to sie jeszcze zmienic bo jak zrobie plaszczyk to bede pracowal jeszcze w zb nad ogolnym zarysem i dopracowywal proporcje. plaszczyk juz modeluje ale rzeczywiscie cholernie on trudny moze nawet nie tyle technicznie co o zalapanie fajnego wygladu zachowujac jakies realne mozliwosci na mormalki i pozniejsza animacje, chyba zabiore troche poly z miecha i dam na plaszczyk :D

 

KLICEK - ale jak to? limit jest 5000 trisow tak ? ja wiem ze on jest tak jakis taki :-) ("bo od tego oni sa, od tego sa oni" cytat:Kononowicz Krzysztof )

 

ftorek - :D ja tam w kroku grzebal mu nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5k tris = 2,5 poly no chyba ze ja cos pokielbasilem wtedy przepraszam :D

mi sie wydaje ze to jest tak ze gejmartowcy zawsze mowia 5k poly majac na mysli trisy hmm zaraz zapytam Bro o co mu konretnie chodziło:)

 

bo jezeli o poly to limit by byl hehe 10 k tirs ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać bardzo mi się podoba. Pelisa również niczego sobie :)

Sprawdzałem obrazki na gunglach i nie jestem pewien,ale czy palce i cała dłoń nie wydają się być za długie? Chyba że to celowo. W każdym razie będę tu zaglądał :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo - dzieki ja tez juz eni moge sie doczekac :-) nogi poprawie

ledyr - ty

mentaller - hmm pomyslimy :D

Owen - no nie sa, nie sa ale w sumie zastanawiajac sie nad zarysem postaci (podczas przegladania refek) stwierdzilem ze zrobie cos pomiedzy zbrojka a jakas mutacja anatomi czlowieka z piekla wiec w sumie to bedzie cos pomiedzy (poprostu podobaja mi sie komiksowe detale na zblizeniach i stram sie to zrobic...)

JunioR - dzieki

 

Chalek - :D jak Ty wyniuchales ten wontek :D tak czy inaczej dzieki, milo ze sie podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK - dzieki :-) ...ale zdaje sobie sprawe ze wcale nie jest genialnie i ejszcze duuzzo pracy zdalo by sie wlozyc zeby tak bylo co mam zamiar zrobic jesli starczy czasu.

Cerebrate - zdecydowalem sie na takie roziwazanie ze wzgledu na zachowanie dosc fajowej sylwetki, bo pas z czacha by jednak troche ja zrypal, zreszta to min. nie podobal mi sie na niektorych artach spawna od samego poczatku... a pomysl na to co jest teraz zaczerpnolem z refki, jak ja zobaczylem to dlugo sie nie zastanawialem :-)

 

http://img217.imageshack.us/img217/4405/sp2me6.jpg

 

moze wykonanie nie jest za dobre ale ostatniego slowa tez jeszcze nie powiedzialem :-)

 

edit

Bruneq - ale tego z filmu ? czy jak? ja przyznam sie ze nie jestem jakims wielkim fanem spawna, poprostu tak przyszlo mi sie z nim zmiezyc i wiadomo robie tak troche pod siebie i to co mi sie podoba. wiec z gory przepraszam wszystkich fanow za profanacje :D

zielone oczka napewno beda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, szacuneczek :)

 

Bardzo ładnie idzie. To nad czym bym się zastanowił to ta mordka na jego podbrzuszu - imo powinna być troszeczkę wyżej. Bo teraz pierwsze skojarzenie jakie miałem to "OMG, ale fikuśne majtasy!" ale może to tylko ja :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

SPAWN!! wreszcie ktoś się zabrał za jedynego właściwego :]

ale to ostatnie zdjęcie nie wiem co to, ale wygląda conajmniej... hmm dziwnie (chodzi o tego kolesia w czerwonym ubranku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności