Skocz do zawartości

Fusion.... Keying..


Gość BiX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!

 

Jak jest w końcu z tym keying'iem?? Da się zrobić z białego tła? Bo tam pisze tylko Green i Blue... To znaczy, że trzeba kręcić na niebieskim lub zielonym tle?? Nie można na żadnym innym??

 

P.S

Macie jakiś tutorials jak zrobić filmik z mieczami świetlnym w FUSION?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie chodzi o to, że żaden inny kolor tylko o to żeby nie było go nigdzie indziej na twoim materiale. Chociaż kolory zielony i niebieski dają mimo wszystko najlepsze efekty. Trudno jednak znaleźć przestrzeń bez koloru białego/szarego (mocne bliki są białe a blubox jest mocno oświetlony i lampy powodują sporo blików) a i czerwony się nie nadaje bo skóra ludzka zawiera sporo czerwieni i pomarańczy i źle by się kluczowała. W opcjach kluczowania możesz wskazać zawsze jaki kolor chcesz więc jeśli znajdziesz takie warunki żeby było dobrze to spróbuj może akurat

Ostatnio kolega mi mówił, że do jakiegoś filmu używano czerwonego materiału do kluczowania ale nie pamiętam co to był za film.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... No mnie by pasował właśnie kolor biały.. Ale nie wiem gdzie to ustawić.. W Fusion mam tylko dwa przyciski: Blue & Green.. Także jeśli możesz to napisz gdzie to ustawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności