Skocz do zawartości

Poszukiwany grafik do współpracy podczas konkursu.


Grik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję grafika do współtworzenia gry na konkurs portalu http://www.XNA.pl Regulamin konkursu tutaj Konkurs polega na napisaniu gry w nowej technologii Microsoftu - XNA Framework. Sponsorzy to m.in. Microsoft Polska oraz Software Developer's Journal, a wśród nagród jest publikacja gry w SDJ - a co zatym idzie zdobycie renomy ( oczywiście są też nagrody rzeczowe ). Pracę należy oddać do końca stycznia.

Gra, o której stworzeniu mowa to prosta platformówka 3d. Więcej informacji znajdziecie we wczesnej wersji dokumentu koncepcyjnego ( tzw. design doc'a ), który stworzyłem - dostępny tutaj lub tutaj Do zadań grafika należało by stworzenie kilkudziesięciu oteksturowanych modeli 3d w dowolnym programie graficznym, stworzenie tekstur potrzebnych do menu, loga gry itp. Słowem - cała oprawa wizualna gry oraz w miarę możliwości odciążanie mnie z innych, drobnych zajęć. Ja natomiast zajmę się zaprogramowaniem wszystkiego w Microsoft XNA.

 

Kontakt:

- gg: 4672810

- tlen: mateuszwieloch #IHATESPAM# tlen.pl

- email: mateuszwieloch #IHATESPAM# wp.pl

 

Zapraszam do współpracy,

Mateusz -=Grik=- Wieloch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

NIEAKTUALNE Grafik jakiś czas temu się znalazł. Osoby zainteresowane projektem zapraszam tutaj. Jeśli ktoś nadal jest zainteresowany współpracą przy tworzeniu gier komputerowych proszę o kontakt - najprawdopodbniej nie jest to mój ostatni projekt, więc w razie poszukiwań w przyszłości będę wiedział do kogo się zgłaszać.

 

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie,

Mateusz -=Grik=- Wieloch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności