Skocz do zawartości

Fotografia: Martyna Wojciechowska we Wrocławiu


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

czołem :)

 

Dobra passa wisi wciąż nade mną :] Będąc sobie zupełnie przypadkiem w sobotę w Empiku i czytając kolejne przygody "Jeżego Jeża" wyrwany zostałem z letargu przez miły męski baryton oznajmiający, że "już za godzinę odbędzie sie spotkanie autorskie z Panią Martyną Wojciechowską, zapraszamy!".

 

Wypadłem z empiku i w biegu wykręcałem numer telefonu do ojca. Udało mi się w miarę szybko załatwić dowózkę aparatu do rynku i już pełen energii ruszyłem do empiku.

 

Tylne wyjście z empiku i pierwszy strzał z bliska:

 

c17c6699e5ec9f23.jpg

 

Private session:

 

f735ca67c44f4536.jpg

 

8cff098292e2fb5c.jpg

 

i reszta:

 

86ad691be7a5eaab.jpg

 

75a3ae308106b1a5.jpg

 

395c9f627637453b.jpg

 

f71fc467ad291f55.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o dzięki za komentarze :)

 

obo: pierwsza fota była robiona zaraz pod tym jak podjechali samochodem pod empik. właściwie to byłem tylko ja i Martyna :]

 

Drakula: wcale nie przebija (serio), bo to był papier coś ala kredowy o większej gramaturze niż zwykły A4 do drukarek :]

 

routee: dzięki :) wtyki? no w sumie mam... dwa wtyki do 220V i jeden 20V ;)

 

nielot: jest więcej (prawie 120) ale właściwie przedstawiają prawie to samo: ludzie z książkami i papierkami czekają na swoją kolej aby odebrać autograf, ludzie odbierają autograf, Martyna się uśmiecha itd.

ale chyba coś jeszcze wrzucę ;)

 

Vorek: cierp! twoja wina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

395c9f627637453b.jpg

 

 

 

Pozdrawiam

 

A twoje słowa robiąc fotkę brzmiały tak ??? " a tera proszę z profilu.. specjalnie dla takich maniaków z pewnego forum... co by sobie mogli panią ładnie wymodelować z printów " ??? :]]]] hyhy

super fotki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mi sie tak średnio widzą a gdyby tam byla jakaś maniej znana postać ?....

 

 

a zdjecia bez jajka IMHO

 

i tego nie właśnie lubię :/ koledzy skoro stać was na napisanie posta to wysilcie się i napiszcie co jest nie tak.

 

to, ze zdjęcia są "bez jajka" to wiem ale mam pytanie: jak w sytuacji gdy siedzi się na podłodze w empiku, mając do dyspozycji tylko oświetlenie sklepu + kupe ludzi migających pomiędzy mną a martyną + mało czasu na "private session" można wyciągnąć coś więcej? przecież nie będe jej mówił "głowka w lewo, teraz na prawo, tera trzymaj rękę wyprostowaną... tera zegnij..." ;]

 

wiem, że zdjęcia nie są najwyższych lotów ale to praktycznie czysta prasówka czyli bez dbałości o "artystyczną formę przekazu".

 

Pozdrawiam

 

[edit]

 

krzyhhh: dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja doceniam to co tweete robi.. i nie jest to wazeliniarstwo...

podoba mi się postawa.. że nie mając aparatu zrobił wszystko aby porobić trochę fotek i sprawdzić samego siebie ... aparaciarz z powołania.

 

a w zdjęciach jak tłiti pisze.. nie ma co się doszukiwać poezji bo to nie żadna sesja

 

wiadomo ,że znana i ładna postać może spowodować nieobiektywność ocen fotek . Lecz jednocześnie trzeba docenić że przez to było ciężko to uwiecznić (tłumy .. ) mimio tego wyszły bardzo dobrze.. ostre i zkadrowane

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania. Mi się zdjęcia bardzo podobają.

Większość tych zdjęć to takie "łapu capu", a jak na takie coś to są bardzo dobre. I tak jak już pisałem, szczególnie pierwsze ;)

Skąd wiedziałeś, że ona podjedzie pod tylne wejście? Chciało Ci się czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mówię i wyjaśniam: dobrze warunki warunkami ale zdjęcie profil jest po prostu brzydkie, ta pani nieładnie zwyczajnie na nim wygląda a artystycznie mówisz nie dało rady więc nie powinnu go tu być; w niektórych jest za mało powietrza a inne z kolei nadawały by sie na zbliżenie twarzy ale tego nie zrobiłeś; moim zdaniem zdjęcia te nie mają dużej wartości plastycznej- no może nie aż tak żle: dwa górne (szczególnie pierwsze ma urok) moga być; widzę jeszcze sens w zdjęciu z dziewczynką choć i tu mogłeś poprosić by patrzyła gdzie indziej.

edit: dopiero przeczytałem że to ma być prasówka bez "przekazu artystycznego" wobec tego zostawiłbym te trzy zdjęcia o których mówiłem- wtedy pochwały by sie należały chociaż za słuszną selekcjęa i zdjęcia byłyby w miarę. No i jeszcze na swoje usprawiedliwenie: bo jeśli to "prasówka" to w takiej formie obiektem podziwu powinna być sytuacja bądz postać fotografowana-tu tego nie ma poza tymi trzema ujęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w sumie masz rację: zdjęcie z profilu jest tragiczne ale wydawało mi się najciekawszym ujęciem jakie zrobiłem Martynie.

artyzmem nie będę się zasłaniał bo to nie oto w takich fotkach chodzi. artyzmem można się popisać w atelier czy w plenerze kiedy ma się czas na obmyslenie kadrów i oświetlenia a tutaj... kurcze to empik był :)

 

zdjęcie z dziewczynką to był spontan bo dziewczynka patrzyła się w obiektyw mamy a Martyna w mój :] chciałem wyretuszować jej gałki oczne w PS ale dałem sobie spokój ;]

 

ogólnie to dzięki za krytykę, takie rzeczy po prostu człowiek zapamiętuje i wykorzystuje nastepnym razem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności