Skocz do zawartości

Regulamin a nowi uzytkownicy


blood_brother

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy pewnie zauwazyli, prawie wszyscy nowi uzytkownicy zle nazywaja watki lub maja za duze avatary.

Ostatnio przyszedl mi do glowy pewien pomysl. Jezeli jest to mozliwe to po zarejestrowaniu powinno automatycznie przekierowywac do regulaminu albo powinno sie zrobic jakas ikonke ze zapoznalismy sie z regulaminem. I wtedy jezeli ktos bedzie mial zle nazwany nazwany watek (za duzy avatar) po uplynieciu 24h jezeli nie zmieni nic bezwglednie by sie usuwalo watek i/lub avatar bez zadnego ale.

 

Taka moja mala propozycja co do forum.

 

Pozdro[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z takim avatarem DruG będzie jeszcze goręcej walczył o porządek na forum, aż strach pomyśleć :P i bardzo dobrze.

Co do regulaminu to dobry pomysł bo choć mało na forum moich postów to nie znaczy że rzadko tu bywam.

Widziałem ostatnio akcję Druga na wątku niejakiego jedi-killera:http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7199

Gdyby gościu przeczytał regulamin przed zapostowaniem, nie byłoby problemów. IMHO gratulacje dla DruGa za refleks:P

Pozdrówka [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie tylko... ten czas za krótki. Nie każdy zagląda tutaj codziennie. O ile jeszcze avatara można bez problemu gościowi skasować (albo nawt zastąpić;) coś w stylu \"avatar zastępczy\"), to kasowanie wątku polecałbym dopiero po 7 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nawet jak przy rejestrowaniu mam wyświetlony regulamin i pytanie, czy go akceptuję to klikam z reguły OK bez czytania go w całości :P więc chyba nie ma sposobu na zmuszenie kogoś do przeczytania całego regulaminu :| zwłaszcza jeżeli będzie zbyt długi, bo nic tak nie zniechęca jak jedno wielkie wypracowanie do przeczytania :] najlepiej gdyby umieścić w punktach najważniejsze rzeczy i postarać się, żeby tych punktów było jak najmniej... wtedy taki nowy user sobie pomyśli: \"no, nie ma dużo czytania to co mi tam\" :) i może przeczyta :D

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności