Skocz do zawartości

Minibitwa 2d: Wojna Wikingów by Marduk


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Finalna wersja Pracy:

 

finalvd9.jpg

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Jak zapowiedziałem - tak czynię. Praca będzie bez zbytniego kombinowania. Poprostu starcie dwóch plemion normańskich pośród głębokiego śniegu i z ostrymi szczytami gór w tle. Owy bój to przysłowiowa brama raju dla wikingów. Może na niebie jakiś zarys Odyna (wielki bóg wikingów).

 

Narazie szkice aby wczuć sięw klimat.

 

wiking1lc5.jpg

 

wiking2nu2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zacząłem sobie od scenerii:

 

sceneik0.jpg

 

Narazie wygląda to tak:

 

scene1lg0.jpg

 

Narazie chaotycznie, ale będe starał sięto upożadkować... pozatym byćmoże nie jest to ostateczny zarys. Zobaczymy na ile pozwoli mi czas.

 

Ogólnie jeśli chodzi o bitwę - będzie ostro... jak to mówią ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Update:

 

wip5tu3.jpg

 

Ostatnio nie miałem za dużo czasu. Dopiero wczoraj do tego przysiadłem na troche. Wciąż zastanawiam się jak zorganizować całą scenę... może z czasem się to jakoś wyklaruje.

 

Dzieki za komentarze - mam nadzieje, że nie zgubie tej "malarskości" - chociaż przyznam, że efekt narazie przypadkowy ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ale czad! Strasznie mi się podoba! Nawet na takim etapie jest świetne, ale to dlatego, że ja uiwielbiam szkice i niedokończone prace z masą chaotycznych kresek. Super kolory i texturki. Ciekawym tej postaci wielkiej, zresztą, ona przykuwa najbardziej wzrok. Mi się widzi, że ona wyłazi jakby spod ziemi, z jakichś konarów się wyrywa, ale Ty masz tam pewnie soją wizję już ;)

Przydałoby się coś nad głową tego blondasa z lewej. Tam w tle, tak dla równowagi, ale mogę się mylić, bo nie znam się za bardzo na kompozycji. Może jakiś szaman wikiński zapuszczałby jakiś promień...

Kuuuurde...super!!:) HAIL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał..!!!! no teraz to wygląda naprawde powalająco =)

walka synów Odyna z demonami niewiernych

 

mnie tylko zastanawia to co wstawiłeś nad blondasa (bynajmniej rys wyżej jeszcze nim był) po lewej,

wygląda jak łysa głowa jakiegoś wąsacza... troszke rozprasza, może powinna być bardziej rozmyta, mniej wyraźna...

eee... nie mam napewno jakiś omam. ;)

Naprawde fajne i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze zdecydowanie lepiej by wygladalo gdybys postac tego olbrzyma z galezią w lapie narysowal cala-nogi tez! Bo teraz wyglada nie anatomicznie- no bo jezeli stoi na w miare prostych nogach to zauwaz ze te jego nozki sa kur#*sko krotkie. Mozliwe zatem ze stoi na zgeitych nogach-taka wiesz bojowa postawa,noga jedna wysunieta na przod,druga troche w tyl-no ale tego nie widac, czyta sie zatem jakies braki anatomiczne. Wczesniejsza wersja imo lepsza, czuc klimat zimy,mrozu, na nastepnej zas jest dziwnie- gora osniezona, a scena walki w jakims kurzu,pyle i piachu- same kolory fajne ale nie pasuja do otoczenia.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progress:

 

wip8xt1.jpg

 

ragons:Ten "łysy łeb" w tle to miał być hełm kolejnego z olbrzymów... teraz może troche lepiej widać... ale i tak go widze w troche bardziej dynamicznej pozie - z następnym updatem go zmienie... bo narazie wyszło zbyt monotonnie - każdy olbrzym w praktycznie trakiej samej pozycji.

 

nicponim:Spokojna głowa z tym olbrzymem... to wszystko jest dopiero work in progress ;). A nad tymi kolorkami jeszcze postaram się popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka nabiera coraz lepszej formy..

a jak byś tego od "łysego" :) dał w pozycji zamkniętej tzn. w fazie kończącej zamach tym młotem.

Prawa ręka na lewą stronę, z młotem kierującym się od prawej dolnej częśći w lewą górną i odlatujących synów Odyna, no a raczej tego co takie uderzenie pozostawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wip7csn2.jpg

 

 

Bardzo przyjemna praca , a szczególnie postać w środku i ta po prawej stronie ROCKS!!;)

Sądzę ze juz nie powinienes nic ruszać w tym wydaniu wygląda najlepiej.

Patrzyłem dalesze jpg'i i zaczołeś juz sie w detale bawić a nie potrzebnie

bo ujmują one tylko uroku własnie temu wydaniu. I jak inni wspomniali

ze a to topór nie pasuje , a to coś tam.

 

 

Zostaw tak jak jest. Pozdrawiam

 

Ps. Ostrowiaki zdolne chłopaki :D :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czy o to do końca chodziło miskowi z pomieszaniem, ale już więcej za bardzo z tym nic nie zrobie - nawet czasu za bardzo nie ma. Wyszło średnio... update pierwszego postu.

 

...a i ... nazwisko to ja mam Madej :P.

 

finalvd9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się te zielonkawe barwy podobają :)

Ogólnie praca naprawdę super, choć musze napisać, że troche ciężko się ją czyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności