Skocz do zawartości

Minibitwa 2d: Wojna Wikingów by Weedlog


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poziom jak zwykle wysoki. I co rusz widząc w empiku nowe okładki twojej roboty - spodziewam się czegoś "zajedwabistego" ;). Pozatym będzie to okazja, żeby zobaczyć w twoim wykonaniu coś innego niż gości z mierzącymi we mnie spluwami ;).

Wojownik na pierwszym chyba najlepszy - dynamiczna poza i agresywność... choć temu ostatniemu też niczego nie brakuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony tu są nieco względne teraz bo i tak ciągle sobie flipuję horyzontalnie.

 

Ten koleś na dole to wogóle se stoi tak jakby miał przerwę (i chciał wp****** kitkata :D)

 

Spróbuję tak zrobić, że ten koleś będzie po prawej i będzie szykował się do ataku mieczem, a po lewej będzie kolo z toporem wbitym w jakiegoś kolesia i będzie się starał go wyciągnąć i zasłonić się przed górnym pakierem.

 

No i kadr poszerzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było niewygwiazdkowane :)

 

Żeby nie było że tylko łażę i kartki rozdaję :)

Czy najnowsza wersja jest elementem tego co masz w pierwszym poście czy osobnym konceptem ? Mnie najbardziej przekonuje pierwsza przymiarka, naprawdę oddaje klimat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej :) człowiek nawet nie zauważył kiedy się tak schamił, że czerwone kartki dostaje :) :D

 

To osobny koncept. Dobrze znać opinie. Jeszcze nie wiem, który koncept pociągnąć.

 

Tweety, wiesz, mi też się ten najbardziej podoba.

 

PS. Liczę, że za słowo "schamił" nie dostanę kolejnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kurcze ma w sobie "to coś". światło zza postaci i masa wrogów kłębiących się u jego stóp. a on tylko stoi i czeka na kolejnego :]

 

imo pokazujesz tutaj potęgę wikinga, jego siłę i odwagę. jak na niego patrzę to wydaje mi się, że słyszę jak krzyczy:

"chodźcie bękarty!!!!! ja wciąż czekam!! aaaaarrrrrrrghhhhh!!!".

 

tak. to jest najlepsza wersja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak tak dalej pójdzie to niezły storyboard z tego wszystkiego powstanie, a jak na mój biust poprzednie były lepsze :),

(idąc dalej tokiem takiego myślenia stwierdzam, że już po pticach, zbieram zabawki i do swojej piaskownicy wracam ;), bo wygrana "kolejna" już w kieszeni)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie wypasione, ale jakbym miał wybierac to chyba bym sie skłaniał do drugiej albo czwartej. W drugiej konkretny klimat troche z berserkerem z lotra mi sie kojarzy, a w czwartym wypasione ujęcie i fajna perspektywa, tylko gosciowi ktory jest blizej dałbym jkąs cięższą bron bo wydaje mi sie ze ma za delikatny miecz do swojej masy, ale postac konkretna to jest to :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie lepsza była wersja czarno-biała. Nie było dnia bym sobie nie wszedł na to forum i nie popatrzył na nie troche.

Tu mi jakoś się zrobiło tak za słonecznie. Ot taki fitness dla mięśniaków- zajęcia sportowe pod żaglami/na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności