Skocz do zawartości

Minibitwa 2d:Wojna wikingów by Woj


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bóg WWWwojny ;) zesłał szczypte gniewu swojemu ludowi, by wysuszona juz ziemia opiła sie krwi... blebleble... Nie bede orginalny i zrobie zwykłą sieczke z piekła rodem :cool:. Uparłem sie wczoraj wieczorkiem zeby zrobic szkic, no i zasuwałem z tymi postaciami wiec są one tak megaspeedowo pojechane to narazie tylko zarysy sylwetek i nie wszystkie bo padłem :). Niektóre lepsze niektóre gorsze bo w miare rysowania sie rozkręcałem teoche na pewno bede je jeszcze poprawiał;) . Taki układ bo chciałem zeby była to scena batalistyczna i zeby pokazac jak najwięcej postaci. Docelowo mam zamiar trzymac sie podobnej stylistyki, moze pokombinuje cos z kolorem.

 

tak mi teraz przyszlo do glowy ze w tle chyba narysuje jaki mediamarkt czy supermarket :D

wartq7.jpg

 

 

war1lj8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamizm postaci fajny... ale moim zdaniem troche za dużo osób jest w powietrzu... prawie jak Jakasi (czy jak tam sięoni nazywają) ^^ Moim zdanie jedna, dwie postaci w skoku by wystarczyły... ale to twoja praca. Narazie zapowiada się b. dobrze. Keep working.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci pewnie o jamakaszi :), w powietrzu są bo pod nimi bedzie iakas przepasc czy cos na razie nie widac tego za bardzo jeszcze wogole to nie wiem czy nie zwiększe wysokosci obrazka bo chce uzyskac wrazenie ze woje zasuwają nawałnicą z gory taki zawijas z wikingowego mięcha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy styl rysowania masz- dosc latwo poznac ze to twoje. Co do pracy-oni z jakies gory zbiegaja czy jak? Ogolnie fajne,tylko te zachowanie koni dziwne, jakby przez plotki skakaly, staja na nogach a nikogo nie atakuja,na swoich tez by nie skakaly wiec nie wiem o co chodzi:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to troche dziko wygląda z tymi skokami, ale chciałem uzyskac własnie jakis taki troche dziwny klimat w pierwotnym planie miałem zamiar podwyrzszyc kadr i ustawic ludnosc do pionu jakby wielka klebiaca sie masa zawijająca się jak fala tsunami czy cos ale juz raczej nie zdąże o ile wogole dokoncze w miare to co jest. A swoją drogą do chyba mam wrodzone sklonności do przesady :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręciłem se z kolesiem wiszącym na skale następną pracke zatytułuje chyba "101 sposobow na zepchnięcie człowieka ze skały butem".

mniejwiecej koniec zastanawiam sie ktora werske wybrac moze jakies rady jeszcze cos zdąże :rolleyes: .

duza wersja:

http://img158.imageshack.us/my.php?image=war5bigqy5.jpg

poziomowana:

war5ami4.jpg

orginalna:

war5bji8.jpg

szara:

war5cmv9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności