Skocz do zawartości

Minibitwa 2d: Wojna wikingów by Nicponim


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam juz wstepny szkic (taki 0,5 minuty) i przy nim raczej zostane. Nic nie pokazuje narazie bo nie ma co, chcem tylko oglosic pomysl by jakas inna menda:p nie przechwycila- pomysl prosty- jeden wiking walczy z drugim,pozy postaci raczej dynamiczne, jeden jest wielki jak europa,drugi normalny, widok raczej w trojzbiegu bedzie,linia horyzontu zajebsicie nisko,no i to tyle-nie bede opisywal ze szczegolami jak to widze,bo na ogol wychodzi ze opis zajebisty az falus staje, a obrazek calkowicie odmienny- nie wiem czy sie wyrobie, bo jeszcze praktycznie nic nie zaczalem mazac i narazie sie nie zapowiada, ale tak czy siak zyczcie powodzenia!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może byś tak sąsiad cosik zapodał ;), bo pisać umiesz nieźle :]

cyt.:

pomysl prosty- jeden wiking walczy z drugim,pozy postaci raczej dynamiczne, jeden jest wielki jak europa,drugi normalny, widok raczej w trojzbiegu bedzie,linia horyzontu zajebsicie nisko,no i to tyle-nie bede opisywal ze szczegolami jak to widze,bo na ogol wychodzi ze opis zajebisty az falus staje, a obrazek calkowicie odmienny- nie wiem czy sie wyrobie, bo jeszcze praktycznie nic nie zaczalem mazac i narazie sie nie zapowiada,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mowie,ze opis fajny,rysuny zazwyczaj gorsze:/ Naciskasz to masz-doslownie 2 minutowy szkic,taki zarys jak mniej wiecej sylwetki postaci beda wygladac- ten olbrzym za duzy bo je|>any prawie 4 metry ma:p (matka jego jakis chyba metanabol w cycach miala...)

malyin1.th.jpg

nie mam czasu- studia teraz pochlaniaja, sie malo robilo,to teraz przed sesjami trzeba nawalac;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności