Skocz do zawartości

Pixelgod


deshu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

yyy. Myślalem ze forum polega na dyskusji i wymianie poglądów. Jestem po prostu ciekaw jaki był powod umieszczenia tego a nie innego "artysty" (moze raczej masochisty?) w dziale inspiracje.

Zreszta o ile dobrze pamiętam nie utworzyłem tutaj żadnego wątku;)

O ile mnie pamięć nie myli to ten dział miał być ostro moderowany, właśnie żeby nikt nie zapostował własnego sedesu;)

pozdr

kozioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda ten artysta niebardzo trafia w mój gust, jednak nie rozumiem czemu piszesz że "masochista" i "niewygodny soft", wiele osób rysuje w photoshopie, a corel photopaint też nie jest przecież jakiś szczególnie niewygodny, rozumiałabym gdyby koleś rysował w ms paincie, ale tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_Dlugi

Jesli o mnie chodzi to bardzo lubie tego artyste. Jest znajomym mojego kuzyna mieszkajacego w Augsburgu i jak tylko bede mial okazje to bede chcial sie z nim spotkac. Ale przyznajcie, ze to co zrobil w tym paincie jest naprawde swietne.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracki fajne.

 

RA pięknie po prostu to skomentowałeś, jak na pudełku karty graficznej.

 

Tak btw, zawsze mnie zastanawiało czemu na tych pudełkach jakieś mangowe panienki w lśniącej cyberpunkowej zbroi dają, zamiast jakiś naprawde fajnych pracek.

 

Jak dla mnie świetna ta robota w paincie nie jest. Znaczy byłem kiedyś w galerii sztuki gdzie były orginalne obrazy Beksińskiego, a w sali obok jakieś czarną plakatówką rysunki Wielkiego Artysty a na poziomie przedszkola (miejsca poświęcili 2x więcej niż Beksińskiemu) i na dodatek oprowadzają grupe po tej wystawie. Mnie to śmieszy jeżeli jest dobry artysta a zrobi jakiś shit to wypada mówić na to "dzieło".

 

 

BTW: Jeżeli ktoś chce ładnych paintowych obrazków, to jest taka typiara co ma blog ENDO .http://www.agatanowicka.com/

 

Z jej zaparciem powinna mieć tytuł Pixelgoda . Z tabletu zaczeła korzystać nie dawno wcześniej wszystko myszką.[tak przynajmniej w jakiejś pani domu/czy wysokich obcacach przeczytałem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności