Skocz do zawartości

Minibitwa 2d: Wojna wikingów by epim


epim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz postaram się kolejno przedstawić jak to powstawało. Oczywiście w tego typu produkcjach operuje się głównie na maskach i obiektach więc przedstawienie wszystkiego jest bardzo trudne i przypominało oglądanie filmu klatka po klatce. Z uwagi na to iż inspiruje mnie bardziej twórczość realistyczna to i taki styl przedstawiam. Jak napisałem w wcześniejszym moim temacie- jest to muj debiut w tego typu konkursach i opinie są jak najbardziej mile widziane. A do tej sceny nie wymyśliłem jakiejś fajnej historii ale brakowało mi tam większych wrażeń niż załamany wódz wioski po zatonięciu statku i domalowałem człowieczka który gramoli się z nienajcieplejszej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh nie czuc wogole klimatu,zostawilbym bardziej ta postac na gorce,bo ta druga to z innej bajki, postacie jakies sztywne,zła anatomia,woda wyglada jak wielka dziura nad ktora unosi sie mgla,wszystko jest za miekkie,jakby z gąbki zrobione,niebo jest pochmurne wiec nie wiem skad taka intensywna zielen trawy, no i te obicie w wodzie:/ i ja wcale nie atakuje,bardziej pomagam,jak poprawisz bedzie dobrze;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolna postać ma dziwnie skrzywione nogi i niebardzo pasuje, wywaliłabym.

górna postać ma trochę zbyt ciemną lewą stronę

woda nie wygląda wodowato, jest za jasna

tylni brzeg jeziora ma zbyt intensywny zielony kolor, bo skoro jest mgła to kolory bledną.

skoro z tyłu jest śnieg który zaczyna się bardzo niedaleko wody, to może na pierwszym planie też kapnij takie małe połacie śniegu, byłby zimniejszy klimat.

no i trawa w zimie nie ma tak intensywnego koloru, chyba że jest taka zima jak teraz tu u nas i trawa myśli że już wiosna, ale to do twojego klimatu nie pasuje.

fajnie wyszły drzewka na planie tylnim oraz trawka, ta chuda postać też mi się podoba, jak popracujesz nad szczegółami to może z tego być jeszcze niezła praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności