Skocz do zawartości

[Modelowanie] Mucha [wings3d]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Swietna robota Klicek! Ale masz tempo :D Co najmniej 600% wieksze od reszty ludzi :D

 

Mam dwa pytania:

 

1. czy zanim zaczniesz robic video-tutka robisz model na spokojnie wczesniej, a potem jeszcze raz, nagrywajac juz ruchy i korzystajac z doswiadczenia zdobytego podczas pierwszego modelowania? czy po prostu wlaczasz progsa i jazda? Matko, jesli tak, to brak mi slow...

 

2. miales jakas refke na stole, ze tak fajnie detale odwzorowales? :D

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny tutorial i świetna mucha! Masz odemnie punkciki ;-)

Klicek miales np. na 2 monitorze jakies refki otwarte czy najpierw przejzales google a pozniej jazda z pamieci? A moze stopowales video i wtedy porownywales z refkami? Bo na video tylko jak robiles szkrzydla do bylo widac ze masz jakies refki ;]

 

Ps: Bruneq tutorial jest do wingsa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dzieki chlopaki ze wam sie podoba : )

 

Patry tutaj kodek Tscc :

 

http://www.techsmith.com/codecs/tscc/default.asp

 

 

Tak mialem refke, troche pszczolkowata muche hehehehe

 

 

Nie robie modelu wczesniej szkoda czasu, jak to sie mowi "spontan" , siadam i robie, oczywiscie wczesniej trzeba zapoznac sie z tym co sie bedzie robilo wiec googlujemy i szukamy kilku refek na ktorych bedziemy sie wzorowac :)

 

dzieki chlopaki jeszcze raz :)

 

ps. tutorial jest do wingsa, ale zasady modelowania w kazdym programie z poly sa takie same wiec zarowno mozna, muche zrobic i wingsie , blenderze , 3dsmakie , majce and so on ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki :D

 

Mysle nad tym caly czas zonk :) najbardziej wkurza mnie to ze moja ukochana w jednyna w swoim rodzaju myszka pada , co widac bylo na tym wideo juz sama klikala odznaczala i zaznaczala mi verty :(:(:(:(

 

Po 2gie komputer strasznie muli podczas nagrywania i mi sie niewydognie pracuje, probowalem 2 kompy laczyc i pracowac na jednym zgrywac na 2gim ale nic z tego nie wyszlo niestety :(

 

Moze w przyszlosci jak bede mial takiego kompa jak maja eversi to wtedy napewno nagram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek--> zlozymy ci sie na nowa myszke ale po kompa to juz sie do everow udaj :D

tez mam ten problem z myszke przez to wydluza sie modelowanie ;)

wiec coz nam pozostaje czkeamy na jakies video :D

mam nadzieje ze niedlugo.....

ps. jakim programem nagrywasz camtasia?? u mnie wogole nie czuc roznicy czy nagrywam czy nie plynnie chodzi ale w innych softach tez sie nie dalo nagrywac

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Nielot, ale nowa myszka nie bedzie miala mocy :( a ta no coz tu duzo mowic kocham ja :(

 

no camtiasia nagrywam nie wiem moze cos zle robie poprostu :) ustawiam camtasie na jeden proc na 2gi ustawiam wingsa i daje mu priorytet hi.

 

ustawiam zeby lapal 5 klatek na sekundę, i odrazu robil niby kompresje tscc, ale jakosc ustawiam na maxa, pozniej robie przyszybszenie... ale to po za czasem nagrywania hehe

 

Spoko jak pozwoli czas to wezmę sie za cos ambitniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W camtasii jest chyba tak, ze mozesz albo nagrywac odrazu do pliku avi albo do specjalnego pliku, ktory potem otwierasz camtasia i dopiero wtedy zamieniasz to na avi tyle ze to dluzej trwa ale za to szybciej wszystko dziala z tego co pamietam ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności