Skocz do zawartości

Flex itp.


KrzysztofDominiak226

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. tu sie nie udzielę, bo nie korzystałem :)

2. Zależy, jaki efekt chcesz uzyskać.

- jeżeli płaszczyzny podziału nie muszą być wypełnione to zaznacz te polygony (w trybie editable poly lub editable mesh), które chcesz oddzielić od obiektu i wciśnij \'detach\'

- jeżeli płaszczyzny podziału mają być wypełnione, to można to zrobić tak jak poprzednio, a następnie utworzyć dodatkowe polygony, by zapełnić dziury, lub np. boolean\'em tworząc doadtkowe bryły, które wykorzystasz w trybie mnożenia lub odejmowania (metoda raczej małopolecana ze względu na cuda tworzone przez boolean)

3. Tutaj najwygodniej zrobić to booleanem w trybie sumowania (ten jeszcze najmniej wariuje w odróżnieniu od odejmowania i mnożenia).

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odnośnie pierwszego pytania. Dokładnie ten sam proces jest opisany w maxowym helpie. A nie ma co wciskać kitu o nieznajomości angielskiego, bo nazwy funkcji są wyraźnie zaznaczane.Jeżeli naprawdę nic ci help nie pomoże napisz, przetłumaczymy go na Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to Help nie pomaga. Nie rozumiem też czemu nic nie zmienia. Dawno nie korzystałem też z flexa, więc ciężko będzie mi tak z biegu odpowiedzieć. Postaram się jednak pomóc w miarę możliwości i podrzucić do treada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności