Skocz do zawartości

Co robicie gdy nie macie pomyslow a starych projektow nie chce wam sie ruszac????


blood_brother

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to się różnimy DruG :) (btw- ładny makijaż) IMHO jeśli traktujesz to poważnie to tak jak z treningami sportowymi- nie ma że boli, zapieprzasz i tyle. Nie masz pomysłów ? To wykorzystaj czyjś i zrób to lepiej niż osoba pracująca nad tym przed Tobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, w takiej sytlacji otwieram WinAmp\'a z dobrą klimatyczną muzą (najczęściej TRANCE) i szperam po stonach z gafikami...ściągam ile wlezie (to takie moje hobby)...i tak po 2h jestem już w nastoju do dalszej pracy ;)

 

Albo uruchamaiam SOLDAT\'a...(taka mała, ciekawa strzelanka...polecam każdemu !!)

LINK: http://www.soldat.prv.pl/

 

Zawsze mówię sobie \"nic na siłę\"...jak nie jestem w nastroju, to po prostu daję sobie spokój...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym tak jak wy chopaki !! Ale mam zastuj myslowy ,ilekroc siadam i chce cos wymyslec nic mi z tego nie wychodzi ! klade sie spac i wtedy sie zaczyna mysle mysle mysle i nie moge przestac a jak rano wstaje stwierdzam ze nic dobrego nie wymyslilem ;) Ale co tam takie zycie ! No chyba ze ktos ma na nie jakis sposob [lol2] Pozdro dla wszystkich i oby nam ziemia lekka byla !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre rady staruszka, khe,khe:

a) Zapisujcie pomysly kiedy je macie: beda jak znalazl kiedy bedzie zastoj. Papier jest pod tym wzgledem duzo lepszy niz mozg. Pamiec falszuje, khe,khe.

b) O pisarzach ktos kiedys napisal, ze nie mozna byc dobrym pisarzem jak sie nie prowadzi zycia ksiegowego. To i do grafikow sie troche odnosi. Trzeba sie nauczyc siedziec na tylku chociaz te pare godzin dziennie ( regularnosc wazniejsza niz ilosc ) i robic. Robic, robic, chocby bardzo powoli, byle do przodu. Jak mroweczka, jak ksiegowy. Mam do zrobienia tyle i tyle procent obrazka. Nie ma ze boli.

c ) szeroko rozumiana aktywnosc fizyczna bardzo pomaga w mysleniu. Warto sie czasem oderwac od monitora. Spedzanie z nim kazdej wolnej chwili to niewiarygodny idiotyzm. ttttkt

 

khe

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek jak zwykle mądrze prawi.

 

Ja zalecam głównie książki. Muza, film owszem inspirują, ale bez własnych wyobrażeń zaczerpnietych z ksiazek bedzie mozna tylko kopiowac/modyfikowac cudze, podpatrzone pomysly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na sile zatem jesli nie masz ochoty to szukaj inspiracji w tym co uwielbiasz :). Ja na szczescie nie mialem takiego czegos nigdy bo cialge jakies projekty czekaja w kolejce i nowe pomysly ciagle sa. Jedne realizuje inne sa nietkniete ale zawsze staram sie cos sobie wymyslac juz z wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak nic nie moge już wymodelować ide się zdrzemnąc... . Przebudze się, zrobie herbatke, TV włacze, potem muze włacze i w ten oto sposób pół dnia zleci więc za prace się biorę po ok. 6h i nie ma h*** we wsi :D żeby mi się wtedy nie chciało posiedzieć przy maxie troche:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czuje ze mi sie juz nie chce dlubac to zapuszczam Enemy Territory, darmowy online FPP (wiecej ->www.enemyterritory.pl) albo czytam sobie forum i przegladam galerie, od monitorka raczej nie odchodze bo codziennie od 8 do 15 mam szkole, a od 18 do 20 mam trening i to mi w zupelnosci wystarcza...;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie muza, muza i jeszcze raz muza... bardzo rozna-od klasyki, przez trance do metalu (niezly mix)

 

filmy? jak najbardziej; fotki? of course

 

co do knajp tam raczej inspiracji jako takiej nie znajduje ale korzystam az za czesto:)

 

raczej nie mam olsnien typu ide przez miasto a tu nagle super pomysl na nowy projekt... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności