Skocz do zawartości

Minibitwa #10 - Lester Chaykin


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hoho, fajnie zobaczyć że startujesz Ftorek :)

 

kurde, Another World - gra legenda, czytałem o niej masę razy ale ani razu nie zagrałem - jakoś omineła mnie.

 

W każdym razie pomysł na rewitalizację tej postaci jest super :)

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pomiedzy Porachem a eMpeckiem ok ok ? ew na kolanach ktoregos :D xDD

 

hm....czytalem w cda o tym....pisali ze fajne....mowia ze fajne... no to fajnei ze fajne - zrob rownierz fajna postac ziooom :*

 

 

btw- hm - pistoel z 2 trisow tam widze na skrinie ? xDD ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, szkoda ze Empeck podal linka do dema ^^ bo sie rozczarowalem:> Ah az mi sie przypomnialo jak kiedys zagrywalem sie w flashbacka :) bo gry maja jak zauwazylem wiele wspolnego. Powodzenia :) Puzniej tylko Ftorek zrenderujesz pare animacji i podeslesz na strone projektu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linka Empeck!

 

przeszedłem to demko już, składa się tylko z kilku plansz niestety :( Ale wrażenie robi naprawdę niezłe... Nawet jak na dzisiejsze czasy - nie wiem, ma jakiś taki artystyczny polot, dziwny klimat :D No i ta "3d" grafika, coś pięknego :)

 

Muszę mieć jakąś pełniejszą wersję bez kitu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Another World to bez dwoch zdan najbardziej klimatyczna gra wszechczasow. System walki z tarczami energetycznymi i ladowaniem strzalu wymiatal. No i zadne inne zakonczenie w grze mnie nie wzruszylo w rownym stopniu :).

 

Potem byl niemal rownie dobry Flashback, ale niestety nie dane bylo mi go skonczyc, bo ostatnia dyskietka z gra padla ;).

 

A najnowsza czesc cyklu- o czym nie kazdy wie- to Fade to Black. Nie dam sobie uciac reki, ale to bodajze pierwsza gra w 3d.

 

BTW z tej hi-resowej wersji mozna uzyskac nieco dokladniejszy koncept.

 

Powodzenia, bede tu czesto zagladal :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne :) - thnx przybysz :)

 

tak sobie mysle ze jak juz bede robil ta postac to ciut trzeba bedzie ja podrasowic :) mysle o jakims moze bezrekawniku z mnostwem kieszeni, pistol+kabure (z pasem ma sie rozumiec :) jakies fajne biale adidaski (hehe - bedzie wygladal jak metal sprzed 20 lat :) muahhaha

 

poopda

 

thnx za wpisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze glowny bohater byl doktorem fizyki jadrowej ;).

 

Co do Flashbacka i Fade to Black to byly bardziej ideowe kontynuacje Another World (chocby ze wzgledu na zmiane na bohatera wlasnie - nazywal sie bodaj Conrad Hart), ale wszystkie autorstwa Delphine Software i o zblizonej mechanice, wiec jednak kontynuacje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności