Skocz do zawartości

Minibitwa #10: Minsc


Grimor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

To moja pierwsza mini bitwa xD Tak wiec planuje zrobic przesympatycznego Minsc'a i jego chomika Boo xD. Niestety wiecj niz portret na necie nie znalazlem bedzie trzeba wymyslec reszte ciała, byc moze to bedzie 1 odwzorowanie jego calej postaci xD

 

minsc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powracajac co bedzie za 5 lat i jak bedziemy wspominac obecne gry ktos kto zaczał przygodne z grami niedawno pewnie bedzie wspominac z lezka w oku jak empek napisal gothica 3, NWN2itp . Starzy wyjadacze niestety niezapomna klasykow danych gatunkow i zeczywiscie lezka w oku sie kreci jak pomysle sobie ile zarwalem nocek dla tekich gier jak: C&C: Red Alert, Duke Nuke 3D, starcraft, BG, Diablo, Comandos itp itd i mozna by tak w nieskonczonosc. Miło czasem powspominac stare czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badursy i Infinite Engine to najlepsze co stworzyli - i jak mowi Infinite - beda trwaly w nieskonczonosc... szkoda ze juz nie robia rpg na Infinite...naj naj naj silnik do gier rpg :D o !a Minsc... ziom gicior jest - jeszcze z gadajacym meiczem z BG2 tworzyli piekna pare :D

 

robisz cos ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeH modelik w trakcie nie wiem czy sie wyrobie teraz jeszcze szkola :/ naprawde nie wiem kiedy. Chyba ze naprawde poczuje jakis przyplyw sil i checi xD Mysle ze jakbym sie wziol solidnie do roboty to bym skonczyl model sam juz za 2-3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualka xDDD Niestety musialem calosc od nowa modelowac bo mi tamten plik przepadl przy reinstalce Maxa :// Moze sie wyroie jednak xDDD No coz prosze o komenty przedewszytkim xD Wiem ze malo ale coz xD

 

1.jpg1.jpg

2s.jpg2s.jpg

PS. Sory za post pod postem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności