Skocz do zawartości

Minibitwa 10: Warrior (Diablo)


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawialem i w sumie kazdy chyba robi postac ktora dazy jakims sentymentem wiec w moim przypadku padlo na diablo i warriora :D

 

A i koncept nie moj... O_o co by nikt sie nie przyczepil :O bo juz kiedys mialem podobna historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

koncepcik dalem zeby bylo wiadomo o co chodzi ale warrior bedzie kompletnie inny :-) jeszcze sam nie wiem do konca jaki ale powoli pracuje. nrazie zrobilem zarys i mecze proporcje w zb... jak cos tylko bedzie mozna pokazac to napweno zapostuje :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nikt nic nie postuje :/ szkoda...

tak sie zastanawialem dlaczego nikt nic nie postuje i doszedlem do wniosku ze bitwa byla skazana na niepowodzenie poniewaz zbiegala sie w czasei z premiera The burning crusade :/ tak czy inaczej ja juz skasowalem wowa i zabieram sie za konczenie postaci :-)

narazie postuje tylko siatke obiektu ktora bedzie jeszcze zmieniana bo troszek zmienilem technike modelowania, teraz robie najpierw w zb a pozniej ewentualnie dopasowywuje low poly model. jak narazie nie jest zle ale na efekty bedzie trzeba jeszcze troszke poczekac.

383735879kc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie model bardzo spoko. U mnie z low-poly kiepsko ale zapostowalem zeby ci nie bylo przykro :P

 

Ps. Nie tesknisz za pysznymi obiadkami w lotce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skit- no pewnie ze sie teskni, chinskie zupki mi sie powoli przejadaja ale co poradzic :/

Cruzh3r- glowe juz zrobilem wczesniej nie postaowalem bo chce zrobic najpierw cale normalki bo kawalkami tak gupio pokazywac no ale wyjatek potwierdzi regule . :D

406594408zf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności