Skocz do zawartości

Minibitwa #10:Prince


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

mialem nie brac udzialu bo wiadomo jak to sie konczy :D

ale co mi tam wkoncu raz sie zyje ;P

aha najprawdopodobniej nie skoncze jak zawsze skonczy sie na modelu :)

ok do rzeczy

ktos pamieta ta gierke??

moja pierwsza gra w jaka gralem :D

musialem ja zrobic

tych waszych nie znam ogolnie malo w gry gram.......jedyna stara ktora mi do glowy przychodzi to ta ;)

pozdro i powodzenia

708c04f196548ee8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WitaM!!

no nie tyle komentsow ;)

trzeba sie postarac :)

jesli chodzi o nowa wersje to dopiero pochwili skumalem ze wlasnie sa nowe :D

ale niebojta sie niebede sie wzorowal nowa bo niewypada(nawet nie wiem jak wyglada nowy kolo :D) plan lekki mam ale zobacyzmy co z tego wyjdzie :)

ps. jak uda sie zrobic normal mape to bde uwazal bitewke za udana (kolejny krok do przodu a w nastepnej bitwece juz tex pewnie zaczne ) :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topologia trochę leży, poza tym on wygląda na złego wezyra bardziej, niż Princa, odmłodź go trochę.

 

Obejrzałem sobie dziś filmik z przekroju wszystkich sześciu części Princa i mnie przez Ciebie korci by w końcu Warrior Within skończyc XD

 

jak ktoś chce to filmik leży tu: http://ftp.ubi.com/emea/pop3/videos/POPT2T_retrospective_trailer.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głoweczka fajniutka, charakterna, ma wyraz, moze te kosci policzkowe za bardzo wystają , jak by dac troche ciala na poliki byloby chyba lepiej, tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głoweczka fajniutka, charakterna, ma wyraz, moze te kosci policzkowe za bardzo wystają ...

Ta dokladnie ale to by mi pasowalo :) wqoncu to koles ktory podazal za swoja ukochana , wiec jest zdesperowasny nie je nie spi wiec pasuje ! :). Glowka ma swoj charakte ! Dawaj dalej Nielot !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

 

Ponizej zamiescilem szybki podmalunek co IMo do poprawy. Nadal nie umiesz sie oduczyc ze turbo/mesh smootha sie tutaj nie uzywa wiec nie musisz pod niego ukladac siatki.

Czerwone to tam gdzie powinienes dodac jeden podzial, zolte to te ktore powinienes usunac, niebieskie, albo sprawdzic albo poprawic, ( usta bardziej do przodu a policzek sprawdz bo moze to wina perespektywy ale imo powinien byc bardziej ... a raczej mniej koscisty).

Dalej jadac skoro juz macie takie limity to nie wal dodatkowych poli na usta aby byly bardziej okragle, ale zrob srodek ust, nawet bez mimiki ale z zebami juz bedzie lepiej wygladac.

Dalej aby dobrze rozdysponowac poli polecam abys zrobil sobie ogolny zarys ciala, boksami, rece , nogi, korpus i wtedy powoli wchodzil w detal. Dzieki temu bedzie on rownomiernie rozlozony i nie obudzisz sie nagle, o cholercia mam 50ktri za duzo.

 

123lf3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za wszystkie komentarze :)

twarz modeluje z glowy :)

postaram sie wszystkie wytkniete bledy naprawic :)

Por@szek--> :) taki nawyk jesli chodzi o siatke :D wszystko poprawie z tymi edgsami z tylu glowy jasne ze dodam tam nawet nie zagladalem ;P

tylko jedno mi sie nie widzi usta do przodu?? hmmm z tego widoku to wydaje mi sie ze albo gorna wagra do przodu (nie duzo) albo czolo do tylu :)

jeszcze raz dzieki za komentarze :)

ps.niedlugo postaram sie cos wrzucic :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności