Skocz do zawartości

Poczatkujacy ....


rkwon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 3D maxowcooof ;) Od niedanwa zaczalem sie zajmowac 3d studio wiec malo wiem ...:( nio niestety... chce sie tylko prosic czy ktos bylby tak mily i mi pomogl ze splajnami ?? nie wiem co to jest gdzie to jest nie wiem nic za to wiem ze jest to bardzo przydatne...przosze pomoszcie jesli mozecie poleccie mi jakies tutoriale gdzie jest zastosowanie splajnow lub jakies opisy cokolwiek bo nigdzie sie nie moge doczytac o tym... nie licze ze mi ktos odpisze ale moze....pozdro dla wszystkich 3D maxowcooof jesli mi pomozecie moze kiedys wam dorownam ;)))

 

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po pierwsze, to staraj się formułować temat tak, aby odzwierciedlał to, o co w nim pytasz, a najlepiej zapoznaj się z regulaminem, bo wydaję mi się, że go nie przeczytałeś.

 

A co do Twojego problemu:

\"nie wiem co to jest gdzie to jest [...] nigdzie sie nie moge doczytac o tym\"

Najciemniej pod latarnią... Proponuję zapoznać się z działem \'podstawy\' na www.max3d.pl. O tym, gdzie znajdziesz spline\'y, też tam jest. Potem przejdź do działu \'tutorials\' (strona ta sama). Też się co nieco znajdzie.

 

Dzień wcześniej także pojawiło się pytanie praktycznie o to samo, więc nawet szukać go nie trzeba było, był jednym z pierwszych, które zobaczyłeś po wejściu do tego działu. Pojawiły się tam linki do kilku tutoriali.

LINK: http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności