Skocz do zawartości

Fotografia: Galeria, Różna tematyka.


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy ogień fotki ze świąt.

 

Miejsce: Goworowo. Budynek starej masarni niedaleko miejskiego cmentarza, obecnie użytkowany jako speluna do spożywania tanich trunków.

Aparat: Panasonic DMC Fz7, Filtry Cokin P Połówkowy Hard 0.9, Polaryzacyjny i Tabaczkowa połówka.

 

164wp0.th.jpg4vu9.th.jpg2lj5.th.jpg 3kw2.th.jpg

 

Miejsce: Augustów. Nieoficjalna plaża miejska "Budowlani", niedaleko hotelu "Warszawa". Drzewo to ulubione miejsce turystów którzy w lato chronią się przed słońcem ;]

Aparat: j/w

 

p1000301dy7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć widzę że tu nikt nie szpera.. od paru dni :)

 

o Twoich fotkach mogę powiedzieć, że pierwsze i trzecie mi się najbardziej podobają.. pierwsze swoim klimatem i rdzawym polotem PGR'owskim :D

a trzecie: układ skrzydeł drzwiowych od zagrody i furty :) wg. mnie symbolizujących to że problemy ludzkie trzeba rozwiązywać sposobem, nie ma takich drzwi których nie można byłoby otworzyć! A są takie, które w brew pozorom tylko wyglądają na zamknięte :!

 

:):) i jak popłynąłem.. za daleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin podoba mi sie Twoje 'swiatlo'...kadry bardzo malarskie;-)idealne na obraz;-D zdjecia sa nasycone smutkiem...mimo tego pieknego swiatelka...mam wrazenie jak bym tam chciala wejsc ale wiem ze niedlugo bedzie ciemna , mroczna noc....pustka i opuszczenie...spokoj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności