Skocz do zawartości

Pomóż biednemu Scorpiemu /// big problem atlas zdjęc satelitarnych


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

Hiii...... dawno nie pisałem na forum ale nie o tym tutaj mowa :) chodzi o to.. otóż pracuje a właściwie już prawie kończe prace nad texturką jedną.. ma jakieś 10800 różno kolorowych punkcików na 5400... nio jak wspomniałem kolorowe to jest nie żadne gryscale rgb korekta kolorów retusz i takie tam.. nio i nie zgadniecie okazało sie że troche mi się sprząt sypie :( :/ do takich zastosowań co jest najważniejsze w sprzęcie? mam P IV 2000 megaherców 512 ramu gforca 2 mx 100/200.. co ja mam robić? :( jak bede musiał znowu pracować nad takimi texturkami to sie powiesze :( więc wole sie na przyszłość zaopatrzyć... ale w co??? te pytanie do was kieruje!

 

ps pozdro dla wszystkich pogode mamy bardzo ładną i w ogóle wypas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja sie zastanawiam po co biednemu Scorpiemu taka gigantyczna tekstura?:) to bilboardy sie mniejsze robi... A poza tym dobrze ci mowia, RAM ale tez w preferencjach (ctr+K ) powieksz ilosc pochlanianego ramu do jakis 80% ( nie przegnij, zeby windzie starczylo:)) i zmniejsz ilosc undo w histori, a w samych prefeencjach paletki history wylacz robienie snapshoota przy otwieraniu pliku - oszczedzisz czas na otwieraniu ( na zapisywaniu juz nie niesytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM KOLEJNEGO PROBLEMA :(((( NIE MA KTOŚ ATLASU ZDJEC SATELITARNYCH POLSKI??? INTERESUJE MNIE DOKŁADNIE WARSZAWA I OKOLICE... promień jakieś 100 km... w miare jak najdokładniejsze zdjęcia naszej warszawy.. NIE ma ktoś????? :((((( a jak tak.. mogby ktoś zeskanować albo dac link gdize mozna takei zdjecia znaleść... sam znalazłem ale tylko ogółowe zdjęcia polski w rozdzielczości koło 2000 x na coś tam... ale to mi neiwystarcza kurcz e :/ wiem że jest taki atlas w sprzedaży. może ktoś ma? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukałeś gdzieś poza internetem?

Może to niezupełnieo to chodzi, ale zdjęcie satelitarne okolic Warszawy znalazłam w \"Geograficznym Atlasie Świata\" wydanym przez PPWK w 1997. Jakby co- mogę zeskanować i podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności