Skocz do zawartości

marne szkice kroopsona (kotek i tygrys)


Kroopson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rysowales z referencji? Na pewno nie wyszly Ci proporcje.

 

Powinienes chociaz zaznaczyc futro, bo sam \"profil siersci\" nie wystarczy.

Co to za plamy w tle? No i na moja dyskografie Smashing Pumpkins, nie rozcieraj palcem!! :) Przynajmniej do czasu, az nauczysz sie to robic (Bigle zaraz Ci powie, ze lepiej sobie palca odgryzc, niz rozetrzec ;) )

 

Ehhh.... miekne. Czas chyba zdjac maske i troche pogryzc, dla wprawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ujednolicona praca, no i jak drug mowi proporcje. Zdaje sobie sprawe ze kotka namalowac z natury nie jest łatwo :) Ja ciem zapytam tylko jakiego rodzaju ołówka uzywasz? Bo do zróznicowania głębi cieni proponuje minimum b, b2 ->and so on... Przy miekkich ołówkach poziom cienia kresl przez siłę nacisku ale to chyba jasne i staraj sie to wmiare wyrównywac. No i pamietaj ze procz obrysowania to własnie cienie i faktura nadaja kształtu pracy. Poza tym troszke mi ta praca blednie przez to rozcieranie po całej kartce, racja zeby palcem i gumka cieniowac trzeba nie lada wprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj nauczyciel od rysunku to prawie zabijal za rozcieranie palcami i mowil ze na wszelkich egzaminach beda uwacac takie prace za brudne, albo ze brak pomyslu i takie inne...:D zgadzam sie w pelni z poprzednikami, a co do roznych ciekawych efektow to kup sobie gumke tzw chlebową (mieciutka bardzo), no i miekkie olowki koniecznie:)

pzdr dla ciebie i kotka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger tja? :) No kolego ja tu znowu palca widze ;) Ale czuje zes se ołówki juz sprawił.Teraz taka wskazóweczka. Po pierwsze popracuj nad proporcjami i ogólnym wygladem najlepiej na podrecznikach sie uczyc. Druga sprawa roznicuj gbubosc kreski i ich długosc , bo sie powtarzalna w pracce robiei pracka na tym cierpi. No najlepiej kombionowac dlugimi pociągnieciami i krotkimi na przemian ale to nie reguła tylko moj punkt widzenia :) No i zmieniaj siłe nacisku i kąt pod jakim czasem trzymasz ołówka zeby nadawac inna grubosc i nasycenie. Naciskiem duzo mozna pracy dobrego zrobic i w zasadzie poprzez same cieniowanie mozna odpalic cosik fajnego.

I moja najbardziej osobista i oczywista rada :) Rysuj jak najwiecej i co sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności