Skocz do zawartości

gforce 2- padła !!


marek pta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytałem instrukcje przerobienia gforce 2 na Quadro.

Po powrocie do domu ochoczo zabrałem się do pracy. / posiadam gf 2 MX 400 /.

Instrukcja: TAndrew Morgan .

Wszystko zgodnie z tym dziełem:

- rozpakowałem detonator 41.04_win2kxp i nie instalowałem go,

- punkt 3 , ominąłem,

- RivaTuner, odpalony,

- punkt 5,6,7 jak masło,

- punkt 8 , pominięty,

- między 9 a 10 restart,

- w 12 uważałem aby nie restartować, wywaliłem sterowniki jak pismo nakazuje,

- zrestartowałem, 640x480, powaliło mnie na kolana!

- no i tu zaczęły sie odstępstwa. Nic nie wykrył sam po restarcie. Sam starałem się dodać nową kartę graf wskazując nv4_disp / z katalogu Nvidia/

- a tu lista tylko kart ATI ????, żadnych kart Quadro. Dalej popadałem w samo dno! Może w punkcie 16 coś nie poszło??

Potem wpadłem w panikę i odinstalowałem NVStrap, przeczytałem o podobnym przypadku opisywanym niżej na stronie Andrew Morgana. /on Monday, February 03, 2003 - 04:43/

Teraz komp. odpala ale tylko do momętu wczytywania win. Potem czarny ekran. Nie pomaga tryb awaryjny. Nic.

MAsakra! może pozostało mi tylko cudowne lekarstwo\" format C\", a kartą pogram w ping-ponga.

POmocy!!

 

totalny nieudacznik- marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mozez zawsze w safe mode zastartowac kompa i wgrac stare drivery ale piszesz ze w safe mode nic sie nie dzieje ( czasem jak sie pokombinowalo z driverami za duzo to trzeba czekac nawet do 30 min az safe mode sie zastartuje )

hmm mozesz sprobowac w dos´ie poszukac i sprobowac wyrzucic ale w to nie wierze ... mozna tez w najgorzszam przypadku istniejacy sys odswierzyc ...

jakby karta byla kompletnie do niczego to by maibord piszczal ze mu nic nie pasuje a monitor by sie nie zastartowal nic by nie pokazal

 

heh ta sama karte pare lat temu zezarl mi mainboard :/ a to juz inna historia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka winde masz? jezeli 98 to reinstal nie zajmie ci duzo czasu jezeli millenium to wspolczuje :) co do pozostalych to w wxp jest przywroc ostatnia dobra konfiguracje, a w w2k... nie wiem dawno nie mialem takich problemow... sprobuj odpalic system z plyty i naprawic aczkolwiek jest to maloprawdopodobne ze zadziala :)

ps. odnosnie sterow u mnie tez nie widzial quadro zainstalowalem stery poprzez \'setup\' a po reinstalu sterow zawsze jest 640x480 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, pomoc nadpływa!! Na razie w pracy ale jak ruszę do domu to ostro przystępuję do naprawy. Win XP- jak ktoś pytał. KArta jest na pewno ok. Myślę, że to kwestia sterowników, które \"skutecznie przerobiłem\". K A S Z A N A STRASZNA\" :). Spróbuję reinstalkę win / może naprawi to pogubione sterowniki /.

\"Spec od napraw\"- marek

ps. polecam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności