Skocz do zawartości

pytanie typowo techniczne:)


szelix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Moim zdaniem kup sobie bardzo dobrej jakosci 17 albo 19 sredniej jakosci bo na monitor taki jak maja w firmach graficznych nie stac nikogo :) Ja osobiscie pracuje na 15 i mi to nie przeszkadza i nie mam zamiaru zmieniac monitora na inny no chyba ze sie wykrzaczy :) ale polecam 17 zajebistej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

wiesz marcoos gdybym ja mial sobie kupic taki monitor to bym wolal sobie wciagnac amd athlon 2000+ do tego plyte glowna i ram i jeszcze by zostalo na fajki i piwo ;P

 

Ja zazwyczaj robie wizje lokalna po sklepach :) chodzi o to aby odswierzanie przy duzych rozdzielczosciach mialy wieksze niz 60 hz (przy 60 herzah oczy wysiadaja :D )

 

Jezeli chodzi o wmiare solidna firme :) w miare :D wiec polecam model \"zajebistej 17\" lg flatron 795 ft+ plamka 0,24 rozdzielczosc 1600X1280 przy odswierzaniu 75 hz za nie cale 1000zł

Lub w miare droga 19\" lg flatron 915 ft+ plamka 0,24 1600x1200 odswierzanie 85 hz cena :) prawie 1500 bez vatu :P

 

Dlatego mowie lepiej kupic zajebista 17 za w miare w miare pieniadze niz srednia 19 :) ta co podalem to juz jest dobra 19 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem Amigę pracowałem na telewizorze przy rozdzielczości około 640x512 (przeplot i 25Hz) Ale dało się procować i co najśmieszniejsze nie noszę okólarów. Ale jeżeli ceny 19 spadły do 1500 zł to osobiście wolałbym 19. Pracuje na 17 i wiem jaka to różnica te 2 cale. (moją 17 kupowałęm za 2 tysiące) :)

Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika i monitory?

 

Nie chce nikogo obrazić ale 19 za mniej niż 2000 zł to nie jest zbyt dobry pomysł... W 3D robię na moim misiaczku Eizo. Odkąd go mam jestem pewien że będę wierny tej firmie dożywotnio i jakakolwiek zmiana monitora to tylko na 21 z ich serii FlexScan T xxx. W ogóle ich seria T ma obraz z żelaza. Wiem że się cenią ale są tego warci (pamiętam że przed jego zakupem obejrzało się CAŁĄ dostępną konkurencję). Cio do Iiyamy to znajomi pracują na ich 19 czy tam 21 i są bardzo zadowoleni, jednak ostatnio łażąc po sklepach z monitorami (towarzyszyłem w zakupach) oglądaliśmy 17 tejże firmy i czysta żenada!!! Fatalny obraz, interfejs... Po prostu kicha. Najpierw wejdź na jakieś serwisy o monitorach, poczytaj sobie jakieś komentarze, testy, dobierz sobie z trzy spełniające twoje wymogi. Potem podzwoń po dystrybutorach ustal gdzie możesz sobie takowe obejrzeć (działające), zawsze mniej przy sobie test Nokii lub Neca i w sklepie obejrzyj (w tych testach) sobie z dwa, trzy egzemplarze danego monitora (zawsze się różnią), wybierz najlepszy i przywieź do domu opancerzoną furgonetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wiem że nawet nie ma co porównywać Eizo do jakiegoś HIGHSCREEN ale też cena jest dwa razy większa:(ten HIGHSCREEN jest na samsungu \"robiony\"i parametry ma nawet dobre.Monitor mój jest raczej do \"dłubania\"coś w grafice niżli do profesjonalnej pracy:)i moim zdaniem ten HIGHSCREEN wystarczy mi na baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dłuuuuuuugo:)ostatnia kwestia to czy on będzie nadal dobry jak zobacze go w działaniu bo widziałem tylko na ulotce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności