Skocz do zawartości

NET RENDER... ktoś próbował ?


DareecKi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Jak sie nie myle to byl juz poruszany ten temat mial kilka stronek :) podajze prof sie o to pytal masz tam swietnie wytlumaczony proces .

 

Po krutce moge napisac ze nie potrzebujesz zadnego serwa twoj komp nim bedzie ale na kazdym kompie bioracym udzial w sesji musi byc zainstalowany max :) potem juz wiadomo uruchamisz programiki serwer , menager , i inne exeki ktore sa w katalogu maxa . Przyrost jest ale to dziala na tej zasadzie ze nie jest mozliwe renderowanie klatki w jednym czasie przez 2 kompy :( ponoc fr to potafi ale nie sprawdzalem nie chcialo mi sie :)

 

Mowie poszukaj tamtego topicku byl on w dziale \"3dMaX\" jezeli nie znajdziesz to napisz to juz wtedy sie rozpisze tutaj ;) albo zrobi to ktos inny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak aprops, to ja mam taki problem(kiedys pisalem o tym ale bez echa) jak renderowalem przez LAN to nie moglem zapisywac tego co renderuje tzn. jak dalem zeby zapisywal mi animacjie do pliku to on wywalal mi jakis blad. Co jest grane?? W naglowku maxa misze mi 3ds max 5- Stand alone license- wydaje mi sie ze to jest powodem, ale pownosci nie

mam

 

Pozdrawiam,

luki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Stand alone license i wszystko jest dobrze... A jaki błąd Ci wywalał, bo mi pisze, że nie może utworzyć avi i sie wykszacza. Przy rozdzielczosci 640x480 tylko działa :) A jak chcę jakaś inną to musze robić bez żadnego kodeka wtedy jest OK! Dziwna sprawa... :( Próbowałem już chyba wszystkich i jest to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności