Skocz do zawartości

jak pokryć krawędzie powierzchnią?


Gość BMRQ

Rekomendowane odpowiedzi

jak pokryć krawędzie powierzchnią?

wypełnić je? tryb mesh... może jestem lama a może to faktycznie drobny problem... dla takich lam jak ja =) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

więc... screena nie zamieszczę bo mi się jeszcze komp zawiesi =) już ledwo zipie bo z 12h chodzi bez restartu ;)

 

więc przykład... postawmy sześcian... edit mesh... usuńmy jedną ze ścian i postawmy tam spowrotem[nie undo]... i jak takie coś zrobić? bez stawiania od nowa wierzchołkow.

 

co do przeglądania.. idę na łatwiznę.... za mała czciona by się wczytywać w forum =) ale dobra - trochę się pomęczę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub-Object: Poly (nie wiem jak jest w Meshu, lepiej pracowac na Editable Poly) --> Create

 

Teraz po koleji klikasz na vertexy, ktore maja tworzyc poligon. Rob to w przeciwna strone do ruchu wskazowek zegara, bo w innym przypadku Normal bedzie skierowany do wnetrza obiektu. Tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ty na to, że akurat niczego nowego się tu nie dowiedziałem a mi jednak pomogłeś? =)

o normalnych to ja wiem, a i z tym create próbowałem i tak i siak, i oglądałem pod różnymi kątami i nie uraczyłem ścianki... się zastanawiam czemu... może nie domykałem =) , ale chyba nie... w każdym razie thanx i sorry za zawracanie dupy... zamnknijcie temat i kunic. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności