Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed3d sesja4 - pikSar zwyciezca !


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Piksar -> Może jakieś roślinki tym razem :D

 

napisz coś więcej, jak byś to widział, nielot też by chciał roślinki

ja miałem zaproponować postać z polskiej kreskówki ale możemy negocjować, nie jestem zdecydowany na 100 %:

 

Czekam na sugestie !!!!

 

 

PS. do około 16 będę w pracy - czyli mam Internet i do tego czasu muszę coś wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki gratki :)

 

takie pytanko do Klicka: dalo by sie ankiete zrobic taka, zeby wyniki znane bylo dopiero po zakonczeniu czasu trwania ankiety? w sensie ze zaglosuje nie majac mozliwosci zobaczenia dotychczasowych wynikow, a i po glosowaniu nie mogac tego sprawdzic. taka niepewnosc do ostatniej chwili :) no i oczywiscie uniemozliwi to sugerowanie sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyy chyba mozna glowy nie daje uciac na 99 % mozna, mozna rowniez dac taka ankiete gdzie mozna zaznaczyc kilka opcji np.3 , spoko zaraz sprawdze na jakims watku i dam updejta tego postu.

 

edit :

 

ok Badyl nie ma problemu mozna to zrobic , wystarczy kliknac w ilosc glosow i widac kto glosowal na co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyy chyba mozna glowy nie daje uciac na 99 % mozna, mozna rowniez dac taka ankiete gdzie mozna zaznaczyc kilka opcji np.3 , spoko zaraz sprawdze na jakims watku i dam updejta tego postu.

 

edit :

 

ok Badyl nie ma problemu mozna to zrobic , wystarczy kliknac w ilosc glosow i widac kto glosowal na co

 

dzieki :D

 

123456

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności