Skocz do zawartości

POSTAC 3D: stworek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) ok dzieki za wszystkie wskazowki :) na poczatku mialem go zrobic przypakowanego tluscioszka ale przypakowanie do tej twarzy raczej nie bedzie pasowac wiec macie racje, a brzucho bedzie obowiazkowo :) zobaczymy jak pojdzie bo jeszcze nie modelowalem nigdy calej postaci:) a glowke jeszcze poprawie napewno prosze sie o to nie martwic ;) hehe

 

 

aaaa i pomyslelibyscie na imieniem dla niego ;) ehee

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem sam, zmiany ktore proponujecie zmierzają w strone tego ze bedzie on coraz bardziej ludzki a w sumie wprowadzałem je po to zeby wlasnie tak nie było. oczy, usta, nos i czaszka mi sie podobaja, no a te nieszczesne uszy troche mniej ale powiedzmy ze jeszcze cos z nimi zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie jest takie: nie zmieniaj nic w ty m co już jest dodaj mu fajną ala Einstein czuprynę ołówek za ucho brudny fartuszek i nazwij go Torsten :D Postać widział bym jako mizernego liliputka, no ale to twój koncept i zrób jak uważasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko wygładził troszkę zmarszczki. Są zbyt ostre. Powinny być bardziej poddane grawitacji. NIe zwyczajnie odstające od kości tylko lekko opadające. No chyba, że to się będzie działo przy grawitacji zerowej. Czekam na resztę ciała.

P.S. Torsten najbardziej mi się podoba. Biały kitel poplamiony czerownymi plamami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności