Skocz do zawartości

składanie animacji


dinopd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanko.

Czy ktos wie jak złożyc takie animacje:

 

Po pierwsze animacja wnętrza knajpki. Kamerka wjeżdza pokazuje wnetrze najeżdża na TV a na TV coś leci.

Czy ktos wie jak właśnie połaczyć takie animacje, czyli jak dodać tą nową animacje na ten telewizorek.

 

W jakim programie to zrobić lub jakie pliki łączyć ze sobą.

 

Czy affter Effect to zrobi?

 

Jeśli tak to jak to zrobić, nie znam jeszcze AF ale potrafię się go szybko nauczyć.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak znasz fotosklep to bez problemu sobie poradzisz- robi się podobnie tyle,że obraz jest ruchomy. Masz główny film jak rozumiem oraz materiał do pokazania w tv? W dużym upraszczenie: nieżesz materiał z TV skalijesz nakładasz maski robisz korekcje by naturalnie wyglądało no i musisz jeszcze dodać coś bardziej od siebie: zanimować obraz z ekranu aby nie wychodził poza obręb wyświetlacza. Można to zapewne jakoś uprościć lub też skomplikować;) ja rtadzę Ci zanimować tę warstwę by przemieszczala się w zgodzie z obiektywem i obrazem podkładowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w dobry sposób Cię zrozumiałem , możesz za pomocą After Effects'a klatka po klatce wkomponowywać obraz wprost TV.

Jeżeli wydaje się to zbyt żmudną praća , możesz spróbować użyc "Motion Tracking'u" dostępnego w wersji PRO After Effects'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz przypadkiem projekt 1 animki, to najprosciej wylączyć wszystkie obiekty w scenie, oprócz kineskopu telewizorka, a na niego rzucić tę drugą animkę jako teksturę i wyrenderować z kanałem alfa.

Jeśli nie to tylko ręczna robota z trackowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale na ten TV jak wrzucić ta animke czy jako GIF czy inne dziadostwo, czytałem ostatnio że mozna takie pliki (klatka po klatce) zrenderować w MAX dso formatu xlf(czy jakoś tam. I wrzucic to jako tekstura materiału

jednakż próbowałem to coś zrobić i nic nie wychodzi.

 

Pozatym myśle że może dało by się połaczyć takie różne rzeczy jak np flasha z MAX-em lub inne formaty plików amimacyjnych.

 

niewiem jak to ugryść.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale na ten TV jak wrzucić ta animke czy jako GIF czy inne dziadostwo, czytałem ostatnio że mozna takie pliki (klatka po klatce) zrenderować w MAX dso formatu xlf(czy jakoś tam. I wrzucic to jako tekstura materiału

jednakż próbowałem to coś zrobić i nic nie wychodzi.

 

Pozatym myśle że może dało by się połaczyć takie różne rzeczy jak np flasha z MAX-em lub inne formaty plików amimacyjnych.

 

niewiem jak to ugryść.

 

pozdrawiam

 

najpierw odpal afftera (ja osobiscie polecam digital fusion) i poucz się podstaw. jak złapiesz zasady programu, przynajkniej podstawowe, to będziesz wiedział jak to ugryźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności