Skocz do zawartości

laczenie vertexów z różnych obiektów w 1


Lestat

Rekomendowane odpowiedzi

b.początkujący...

chodzi mi dokładnie o to jak zaznaczayć(np w obiekcie typu editable)vertexy i połaczć je z innymi vertexami z innego obiektu(editable) tworzac 1 nowy editable

przykład...

mam pokój w kształcie sześcianu,dzielę go plane-em który ma póżniej w enginie funkcjonować jako portal-i teraz jak zaznaczyć ściany,podłoge etc. po jednej stronie i zapisac to jako 1 np.editable poly

pomocy!!! z góry dzieki nara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli dobrze zrozumialem to mialem ten sam problem :), wyjasnil mi go Pendzel, otoz samo attach nie wystarczy. Musisz jednak go dac wiec klikasz na przycisk Attach potem zaznaczasz oba wetrexy i dajesz jeszcze Weld jest tam podajze kolo Attach i to wszystko ladnie wygladzone i polaczone. Pamietaj jednak zeby oba wetrexy byly ta tym samym poziomie inaczej z Weldowania nici. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buaha, no jasne, ze nie wystarczy, tego nie powiedzialem. Pytanie brzmialo: \"jak polaczyc vertexy 2 obiektow\", wiec zakladam, ze wie jak to sie robi w jednym obiekcie.

 

Ale, wspomniales o czyms waznym. Chodzi o to, ze czasem trzeba zlikwidowac niepotrzebne poligony i krawedzie, ktore po zweldowaniu znalazlyby sie \"wewnatrz\" obiektu. Tzn. znalazlyby sie, gdyby mozna bylo cokolwiek zweldowac, ale wlasnie przez nie sie nie da. Heh, namieszalem.

 

Czasem ja o tym zapominam i bezsilnie probuje polaczyc vertexy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności