Skocz do zawartości

PLENER max3d.pl


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przylazła mi do łba taka śmieszna myśl: a gdyby w wakacje zrobić plener? Taki z namiotami, ogniskami, świeżym powietrzem, wodą... innymi słowy wakacje pod chmurką z narzędziami do brudzenia na kolorowo.

Od razu zacząłem kombinować nad pomysłem, jak by to urządzić.

 

Po pierwsze primo: miejsce.

Niektórzy z userów zapewne mają działki, które tylko czekają na zagospodarowanie w okresie letnim. Możliwości powierzchniowe są różne. Terminy dostępnosci oraz położenie także. Uznałem, że warto by to zrobić listę chętnych, którzy chcieliby takie coś u siebie zorganizować. Widzę to tak:

 

Username

Lokalizacja działki

Termin dostępności (od... do...)

Chłonność ilościowa (user/m2)

Warunki bytowe i ew. ograniczenia (np: dla niepalacych, niepijących, abstynentów seksualnych, wierzących, nielubiących się opalać, itp)

Lista chętnych na pojawienie się na tej działce w dostępnym terminie na czas, jaki będzie odpowiadał mozliwościom i chęciom zaintereowanych gościną.

 

Ze względu na to, że miałoby to miejsce w wakacje warto pamiętać o osobach towarzyszących. Osoba towarzysząca uniemozliwiłaby nam gadanie wyłacznie o CG, natomiast przy odrobinie dobrej woli może to zrekompernsować poprzez pomoc w tworzeniu dobrej atmosfery oraz... nowych userów. :D

 

Co do narzedzi brudzących (farby, kredki, wino, buraki, itp) należy się w nie zaopatrzyć we własnym zakresie. Osoby, których nie stać na wymienione brudzidła są proszone o zaopatrzenie się w laptop, tablet oraz Photoshopa/Paintera, oraz o dociągniecie na działkę stałego łącza na własny koszt, by miec dostęp do referek.

 

Czekam na komentarze i pomysły, oraz zgłoszenia chętnych na takie cuś...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok, dość offtopa. Mnie wystarczą przed nazwiskem tylko 3 literki: "imć".

Liczę na obecność moderatorów 2D, zwlaszcza tych z Warszawy, którzy nigdy nie mają siły, by ruszyć... ciało śmiało na jakikolwiek zlot, nawet warszawski... Znajdzie się jakiś odważny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mi się podobał pomysł tweetiego z namiotami po paintballu w szklarach :)

Pomysł jest dobry, taki 3-4 dniowy kamping :)

 

Shogun - zablokuj sobie klawiaturę w telefonie :D 12 razy do AG'a Ci dzwoniło w przeciągu 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie namioty uważam za genialny pomysł na taki wypad. Stąd pomysł działki, bo w pokojach hotelowych trudno bez młotka wbić śledzie w podłogę...

Chveti, ja mam blokadę w komórce, tylko nie mam do niej (dużo bardzo brzydkich słów) klapki na klawisze, bo to NOKIA!!! Ale jak tylko dam radę, to kupię coś z klapką...

 

AG: przepraszam Cię za to badziewie, ale pamiętasz nasza rozmowe o tym...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek celowo założyłem odpowiednio wcześnie, by stopniowo ci, którzy maja dzałki i byliby chętni do zaproszenia ekipy max3d.pl, mieli tez czas na zastanowienie, przygotowanie wszystkiego, zatanowienie, uprzedzenie sasiadów i policji, zastanowienie, zapewnienie wsparcia strazy pożarnej, zastanowienie, policznie przewidywanysh szkód, i na koniec po zastanowieniu odmówienie udziału w imprezie... :D

 

Illy, będzie tam i wtedy, gdy chętni dadzą mi dokładne dzne na ten temat. Na razie nie ma zadnych konkretow, ale jestem pewien, że z czasem się cos wyklaruje. :) Do tego jest jeszcze prawie pół roku.

 

Co do prądu: w najgorszym razie zamontujemy kabestan i dynamo, dzięki czemu jeden będzie modelował, reszta będzie krecić kabestanem... :D Tweety będzie robił dokumentacje fotograficzną pt: "biały murzyn - nowa rasa?", a Mellodeque będzie narzucal rytm na bębnach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy nadzorujący będzie miał w ręku cylinder z 9 splajnami i vertexami na końcu do poganiania. Ten jeden pchający będzie robil zarazem za referkę do anatomii mięśniaka. Jesli nadzorcy się nie pobiją splajnami, to może będzie szansa, że któryś sobie przypomni i pójdzie powiedziec Klickowi, że już nie musi pozować, bo i tak wszyscy robią co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nawet bym się na to pisał, dobry pomysł. Proponowałbym wcześniej przeprowadzić jakąs ankietę z pytaniem "kiedy", wtedy łatwiej jest coś konkretnego ustalić (wiem, bo właśnie organizujemy bardzo podobną i nie pierwszą taką imprezę na innym forum). O miejsce nie jest aż tak trudno, bo polami namiotowymi w rozsądnych cenach już od 5zł/osobę cała Polska jest usiana i można takie w miarę demokratyczne miejsce gdzies na środku i ze znośnym dojazdem znaleźć. Jak coś to chętnie się piszę, lubię takie imprezy. Dopisuję się do grupy "maziaczy" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności