Skocz do zawartości

Postac 3D:Lew Leon


Ops

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hi

dzieki chociaz mi sie miesnie nie podbaja( no moze z pleckow jestem wmiare zadowolony)

dzis po poprawaialem pare rzeczy i dodalem jakies takie cos na przedramie ale nie chce mi sie narazie uruchamiac bestii moze potem pokaze co z tego wyszlo

zastanawiam sie jeszcze nad dlonmi czy zrobic ludzkie masywne palce HULK like czy bardziej na wzor kocich (co by odpadalo bo chcialem go wyposazyc w jakas katanke i brak kciuka wszystko psuje)

 

CheerzZ!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie ma czasu nie ma

nie stety tylko tyle takie prowizoryczne nogi zeby bylo wiadomo na czym to ma wszystko stac :)))

 

blood_brother: jakies takie dziwne cos na prawym ramieniu to triceps tylko taki wynaturzony jak zreszta wszystkie miesnie a szyja jest brzydka bo poprostu jeszcze nie polaczona z reszta ciala:)))

 

no coz moze kolo weekendu uda mi sie to ruszyc

 

CheerzZ!!!!

 

PS: pozwalam sie przyczepic:))) do proporcji bo przyznam sie ze wszytko na oko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

mozesz kontynulowac, wielki brat jest pod wrazeniem :) mam nadzieje ze dorobisz mu kaloryfer na brzuchu no i po bokach takie miesnie ala bruce lee :P mam nadzieje ze wiesz o czym mowie bo z anatomii nie jestem orzel ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że na plecach trzeba go jeszcze podrzeźbić. W tej chwili to wygląda jakby miał plecak. Może jakieś delikate żeberkowanie (mięśniowe oczywiście). W zwierzęcej anatomii to już się całkiem nie wyznaję.

P.S. wczoraj robiłem mojemu ludkowi naramienniki i w sumie teraz dopiero zobaczyłem, że twoje są o niebo lepsze; (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności