Skocz do zawartości

Pojazd 3D: concept.01 - Euro Truck


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AcidBoyXL

witam ponownie, zawsze wole robic rzeczy z glowy wiec kozystajac z tego ,ze ostatnio na wykladzie naszkicowalem sobie ciezaroweczke :P no i kozystajac z czasu wolnego od zlecen zaczelem ja modelowac, zobaczymy co z tego wyjdzie.. jest to wizja prosto z glowy.. wszystkie podobienstwa, jesli sa takowe sa przypadkowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

@pionier

...hehe, dzieki ;)

 

@blood_brother

no z tymi shodkami to jest roznie..., nie zwrocilem na to uwagi..., w sumie troche sa daleko od drzwi, aaaleee :P np w Magnumce tez sa dosc daleko:

http://www.gamasutraexchange.com/Previews/Content_on_5_23_2001_10_08_06%5Cmagnum.jpg4B5CF828-62EC-4982-8C7A993BE05F3C43.jpgLarge.jpg

tak czy inaczej dzieki, cos sproboje z tym zrobic.

 

@Bobby_digital

no wlasnie, prawdziwy tucker sobie poradzi.. :P

 

@Predator

oto i nowe screeny, zobaczymy co z tego wyjdzie

 

@Loozack

hehe, eh rozgryzles mnie... wlasnie dlatego postanowilem robic z glowy :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej :) ale czy trochę nie za dużo tych bocznych okienek ?? ;) no i mam wrażenie, że gdyby to auto najechało przednim kołem na kamień to by się opona rozdarła o kabinę (prawie nie ma wnęki na koło) ale napewno to poprawisz :) zdrówko [piwo]

P.S. całe szczęscie jednak jest się czego czepiać [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie się zapowiada ;) Ciekawe kształty...

 

PS. Może byś pokazał ten \"szkic\" pzynajmniej oszczędził byś sobie oboty gdyby wyszło, że w budowie pojazdu

jest coś nie tak...bo i tak ci damy znać o \"bugach\" ;), a wtedy może być już za późno...:|

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

@Pablo

dzieki, kabina amortyzowana bedzie oczywiscie :P

 

@blood_brother

chodzi ci o wydluzenie kabiny czy tylko dodanie jeszcze jednej osi? do takiej kabinki chyba bardziej pasuje 1 z tylu, zrobie render zeby porownac ;)

 

@Daniel

thx ;)

 

@Loozack

te boczne okienka to hmm jakby to powiedziec.. zreszta zobaczysz na rysuneczku :) no i wneka na kolo jest pod kabina, spoko.. moze skok zawieszenia nie jest zbyt duzy ale chyba starczy... to jest ciezarowek na autobahn ;)

 

@Falcrum

thx, jak chciecie to pokaze ten szkic ale od razu mowie ze nie odwzorowuje go w 100%, niektore rzeczy zmieniam wiec nie porownojcie go w ten sposob...

 

ps. sorka za jakosc ale obrazek mial wielkosc 4x6 cm ale chyba cos widac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

@Loozack

unia do nas idzie, drogi piekne beda :P ...cos sie zrobi, podniesc zawsze mozna.. skoro Pan nalega :P

 

@Bobby_digital

szczegol ;)

 

@blood_brother

no problem, zrobie dwie wersje ;) a nad tymi schodkami mysle...

 

@Phantom

thx, postaram sie zrekompensowac, a retro jeszcze skoncze.. musze..

 

Nie moglem sie powstrzymac i musialem nalozyc jakies materialy zeby zobaczyc jak to cos wyglada, jutro biore sie za zderzak bo jest troche niedorobiony jeszcze.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazasz ze sie troche za bardzo błyszczy?? rozumiem lakier metalic, ale to chyba troche juz przesadziles. co do samegopomyslu to mi sie podoba, jesli chodzi o wykoannie do malo mozna opbecnie powiedziec, ale jak narazie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

uhh cos mi stronka nie dzialala przez dluzszy czas niewiedziec czemu ale i tak ostatnio malo zrobilem,

 

@saygon

lakier, i inne materialy sa ze tak powiem z pierwszego klikniecia :P zajme sie tym jak oswietle scenke bo narazie 0 lights tylko z niebios...

 

@Panie loozack

oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej jakby zrobil jakas animacje pokazujaca ta ciezarowke w akcji, zrobil rzuty itp. i wyslal do STAR\'a. Moze wtedy zrobiliby ciezarowke ktora moznabyloby sie pochwalic na zachodzie :)

 

A tak na powaznie to model bombowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no to daje siateczke, jeszcze jej nie ukladalem bo chyba zmienie swiatla, jak skoncze to ja zoptymalizuje, pozdro & thx za koment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie... te cztery maluśkie dziurki w zderzaku były z kwadratów ?? no niee :D bo właśnie po to Cię prosiłem o siatkę :) takie małe \"gówinka\" są dla mnie zmorą w siatce a Tobie jakoś nie pofałdowały powierzchni... tak trzymaj [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

przy takich wielkosciach nie widac ze to nie jest idealne kolo, bo z kwadrata jest troche zwichrowane po wygladzeniu, no ale to jest taki pypec ze go ledwo widac :P dlatego kwadraciki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności