Skocz do zawartości

ciekawe?!


kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam niewielki problemik, tzn. w renderze (za pomoca brazila 1) widoczne sa z bliska kwadraciki (tej wielkosci ruchomego, czerwonego kwadratu) i nie wiem jaka za to jest odpowiedzialna opcja. Nie najlepiej to wyglada... jak wyrenderowac objekt, ktory znajduje sie w odleglosci np.1800 cm od kamery, aby obraz byl ostry i widoczne bylyby szczegoly, a zarazem proste krawedzie ?

z gory tnkx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sprˇbuj jeszcze pobawiŠ siŕ opcjami Âwiat│a, jak s▒ za niskie to te┐ siŕ krzaczy, a poza tym mo┐esz zmieniŠ wielkoŠ tych kwadracikˇw na wiŕksz▒ lub mniejsz▒. SPrawd╝ to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o tym slyszalem, tylko ze w przypadku finalrender i maszyn dwuprocesorowych :-))) zdaje sie ze to jest jakis blad zaokraglania liczb rzeczywistych... jezeli masz mozliwosc to sprobuj pozyczyc od kogos procesor i/lub pamiec i zapusc render, popatrz czy dalej sa te kwadraciki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnkx ale znalazlem cos ciekawego nie wiem tylko na ile jest to prawda, ale mam rowniez zainstalowana maye i znalazlem to ze gryzie sie z maxem, poniewaz kozystaja z tych samych plikow (chyba 5-ciu)

marczak: hmm uzywam athlona 1 ghz i 256 ddr, watpie aby byl to problem

tnkx wszystkim za zainteresowanie :-) jeszcze sprobuje sie troche pomeczyc moze inna wersje jeszcze sprawdze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by marcoos

czy to co w tym stylu jak na za│▒czonym obrazku ?

 

[Edited on 29-10-2002 by marcoos]

 

cos podobnego, tylko obiekt jest renderowany niezle, a roznice miedzy tymi kwadratami sa zdecydowanie mniej widoczne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności