Skocz do zawartości

Obiekt 3d BMW Z5


Browar

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Macie tu renderingi bmw. Model jeszcze trzeba dopracować, bo nie ma np. klamek, ale nie mogłem się powstrzymać żeby zobaczyć jak to wygląda z raytracem. Powiedzcie co myślicie. Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, ze model jest wporządku (przy okazji daj sietkę), ale tekstuy są do \"D\"...wygląda jak ofoliowany złotkiem od czekolady...;)

Zmień koniecznie tę tekstuę i daj więcej światła...

 

PS. W czym rendeujesz ??

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem . Dzieki za uwagi. Sorry ze nie odpisywalem ale dosyc bylem ostatnio buda zajety, ale poprawie sie:P Tomek tutaj masz adres skad sciagnalem te zdjecia:

http://samochodyswiata.pl/index.php?op=gal&po=234&od=3

Sporo ich tam jest, mozesz wybierac do woli, zdaje sie ze nawet samych bocznych ujec jest kilka. I jeszcze jedno, tym razem do wszystkich: Jak najlepiej zrobic to wyzlobienie w drzwiach, gdzie jest klamka?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...no faktycznie nie jest najgorzej :)...ale BMW 5 to ten model ledwo przypomina, strasznie jakis taki powygniatany jest z tego co widac na renderze :). Jakby byl zrobiony s tektury i ktos go troche powygniatal. Po drugie nie ma \"szpar\" gdzie niegdzie i model wyglada na jednolity i to tez troche przedstawia go w zlym swietle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wygląda jakby Z5 zostało przykryte warstwą cieniutkiego, delikatnego materiału. Zwyczajnie się pofałdował. Ale to pewnie wina zachodzących na siebie krzywych kierunkowych z sąsiednich punktów. O ile to było robione splajnami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to na batmobil wygląda ;p

 

Jest sporo bugow na siatce,najlepiej gdybys pokazal siatke w low poly i woglole nad nia popracowal zanim wezmiesz sie za szczegoly...

 

a tak wogole to jestes pewien ze to jest Z5? Bo mi sie wydje ze to zwykla seria 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felav chodzi Ci o wierzchołki czy ogólnie o linie? Wierzchołki dałem smooth, ew. corner jak chciałem zaznaczyć krawędź. A linie ustawilem tak żeby jak najlepiej opisywaly kształt. Ale ja też z modelowania samochodów d*** jestem więc jestem otwarty na sugestie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o czyms w tym stylu:

 

 

mod.jpg

 

tak ja przynajmniej bym probowal, w niekturych miejscach (jak nad swiatlemi, czy przy wlotach) mysle ze spokojnie mozesz troche zagescic siatke i zrezygnowac z tych powyginanych \'prostych\' ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności