Skocz do zawartości

Minibitwa 2D: City in the Clouds by weedlog


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przy progresie straciles cos z monumentalizmu, o ktorym tyle kiedys gadalismy...przede wszystkim te swietne chmury zniknely i te gory, ktore sie pojawily sa jakby zbyt ciemne, przez co calosc sie splaszczyla, sam ksztalt tego miasta z pierwszego pica tez mi sie bardziej podoba - tzn. miasto jest na samym szczycie, jest znacznie mniejsze w stosunku do calosci tej latajacej wyspy niz na drugim obrazku i to jest bardzo fajne - z tego wlasnie chyba wynika monumentalne wrazenie. jesli masz jakis dylemat, ktore lepsze to ja bym byl za pierwsza wersja, a jak masz pomysl jak rozwinac druga wersje to skasuj z pamieci tego posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze chmury w tym ostatnim rewelka..ale mysle ze brakuje jakiegos odniesienia co do skali...te wystajace gory w pierwszym szkicu dobrze robily rysunkowi..

troszke bym tez popracowal nad samym miastem bo narazie jest taki "jeżyk z wieżowców" :)

ale dol maszyny super..

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowokowała mnie Twoja praca do komentacji. Uważam ją za totalnie beznadziejną, mając za punkt odniesienia Twoje inne dokonania. Oto uzasadnienie:

1. Niesymetryczość-chyba nie zrobiłeś tego celowo, ale ta potworna asymetria raz, że powoduje, że obiekty wydają się strasznie koślawe, to jeszcze sprawiają, że odbieram pracę jako niedokończoną i zrobioną niedbale.

2. Textury-wg mnie zupełnie tu nie pasują. Przez ich nałożenie, te 'gwizdki' wydają się być bardzo małe, nie czuć ich ogromu. Szczegółowe textury ogląda się na przybliżeniach, albo np. na powierzchniach roślinnych, skałach itp. Tutaj przypasowałyby płaszczyzny gładkie imitujące metal-wg mnie.

3. Detale-nie podoba mi się strasznie rozkład światła na elementach obiektów- szczególnie pierwszego.Strasznie to spłaszcza.

Linie są grube i koślawe. Czy to na górze tych obiektów to budynki mieszkalne? Troszkę słabo wyexponowane. Zbyt wyraźna chmura i "samoloty" wyglądające jak spalone gazety unosące się na wietrze.

To tyle. I jeszcze raz przypominam, że rzeczy, które wyminiłem-nie powinny się Tobie przytrafić-ponieważ odnoszę tę pracę do Twoich wcześniejszych dokonań.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym punktem mniej lub bardziej się zgadzam. Przyznaję, było to robione na szybko więc brakło dystansu.

Nie zgadzam się co do końca wypowiedzi :) Szczególnych dokonań to ja póki co na swoim punkcie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności