Skocz do zawartości

WiP POSTAC: HERO - Flying Snow


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Katane ta pani zbyt lekka reka trzyma. Mnie sie zdaje ze przez to traci to nieco powage i kunszt, to sie poza baletowa nie szermierska robi. Poza tym zarzuciłbym za pas wakizashi jesli to pani samuraj, to wakizashi niemal obowiazek rytualny ze tak prawie powiem. To dokonale uzupelnienie katanki, poza tym jak Ty sobie wyobrazasz drug sepuku taką sztacheta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... moge Ci pokazac, jak wyobrazam sobie patroszenie tygrysow ta sztacheta ;)

 

Tlo takie zostanie, ale jeszcze je dopracuje. To pierwsza wersja.

 

Pani specjalnie trzyma tak katane. Jakbys ogladal Hero, to bys wiedzial dlaczego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG zapisalem cie na balet. Zajecia od poniedzialku do piatku o godz. 17-19 powodzenia ;) myśle ze ci się spodoba i najwazniejsze ze ja za to place :D nie no oczywiscie zartuje dawaj kolejne update bo nudno sie tu robi :P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dzieki mw4d, ale juz chodze na balet i nie wyrobie z kolejnym. Nie wcisne go miedzy kurs szydelkowania, kurs zwywacza do paznokci, a kurs dreczenia userow :(

 

Tak czy inaczej wrzucam maly update-joke, bo chcac wprowadzic jakies dodatkowe postacie naszkicowalem trola (fantasci zaraz mnie pewnie poprawia ;) ). Zrezygnuje jednak z mieszania \"bajek\" i nie doloze Agenta Smitha i Herrego Portiera, a trola usune ;)

 

Aha, zmienil sie lekko wyraz twarzy Sniezynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po prawej Kane z \"Legendy Kung-fu\" (wkoncu koles wymiata niesamowicie ;) )

 

Do RK >>> a widziales kiedys walki UFC czy inne tego typu bez zasad ? Polecam www.sherdog.com dzial videos / highlight reels i panow z rodziny gracie, albo vanderlei silva\'e a najlepiej wszystkie :) I zobaczysz ze prawdziwa walka tez moze byc ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho jest dobrze.

 

Tam sa dwa palce (co jeszcze uwydatnie), wiec moze stad jakies zle wrazenia. Nie bez znaczenia na pewno jest tez to, ze reka jest nietknieta od pierwszych faz, i nie pozbylem sie ew. bledow.

 

Aha, zapomnialem podziekowac wszystkim za komentarze i opinie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten miecz trzymany przez boheterkę to wakizashi, to zbyt grubą tsube zrobiłeś:D Tzn to takie nad rękojeścią, któe chroniło palce przed odcięciem:] W mieczach europejskich to się zwie bodajże jelec, ale miało inny kształt:P. A poza tym to bardzo mi się podoba i byłoby fajnie gdybyś dokończyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności