Skocz do zawartości

Minibitwa 2D: City in the Clouds by Jonasz_Real


Jonasz_Real

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jonasz mam nadzieje że się nie obrazisz, ale taką prace każdy koniecznie musi mieć możliwość podziwiać. Więc specjalnie dla Belus'a zamieściłem gdzie indziej ten rysunek ;)

-> 'Praca JonaszReal'a'

 

A swoją drogą dużo ludzi ma często problemy z przeglądaniem obrazków z imageshack'a :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki obo ! No i rzeczywiście... ciężko będzie konkurować z tą pracą w tej bitwie. No ale to dobrze . Poziom wzrasta. A ja nie rezygnuje i dziś lub jutro się przyłączę ... trzeba będzie trochę się przyłożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, chłopaki...naprawdę dziękuje za miłe słowa, :)

@kipapol :)

@junior :)

@wektor :)

@Baczuś :) no co ty, nie zapomniałem o atlantydzie!, męczę się teraz nad falą.

@hcpiter3d :)

@wwwoj > "sporo jak na pierwszy wrzut " - a co sie będę ociągał ;)

@Fantomas :)

@MCMiriam > daa, jak najbardziej mattepainting, wiem, że domki po prawej stronie trza zmienic. Mam jeszcze miesiąc czasu na poprawienie tego ;)

@obo > dziękuje, że dodałesz tego linka, wcześniej nie miałem za bardzo dostępu do internetu. thank...

@Belus > sorki za utrudnienia. :)

@nicponim > dzięki maan :)

@_Kreska_ > dziękuje...:)

@rubberjam > ""heheh powiem, że nie do końca przekonuje mnie ten kawałek z tą katedrą, bo za bardzo odstaje architekturą od reszty. Powodzenia"" :)

 

Zjemy coś, wypijemy, poczekajmy na końcowy efekt.

Nie wiem, kiedy będzie następny updejt, bo za parę dni przeprowadzam się do nowego miasta. :) Trza powoli pakować mój skarb :p

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz pięknie Ci to idzie - ale muszę koniecznie wymyślić jakąś krytyczną uwagę żeby Cię sprowadzić z chmur na ziemię i powiem Ci że te domki po prawej są troszkę .... bardziej niż te wyżej :P to na razie wszystko co mogłem wykombinować ;) ... nie ! mam jeszcze jedną do architektury: rzeczywiście musiałbyś to jakoś scalić ze sobą wszystko :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peter_f > Doczekałesz sie ? ;)

@jaras > dzięki, ehh, wiesz że to twój pierwszy post, w moim wątkach :)

@Dziamka > Witam, dziękuje...pozdrów shalivana ;)

@obo > juz juz, pokazuje...

Nie olewałem tego, po prostu miałem bardzo dużo zleceń. Czasu nie było. A tłumaczyc sie nie chciałem, czym jest post bez aktualizacji. Rzadko to robię ;)

Znalazłem troszkę chwilkę. Więc pomalowałem.

Nie pasuje mi skala detalu tego statku i tu sie przyznam, troszkę za ciasno sie zrobiło. Chyba go przekręce tak, żeby te cyferki były bliżej kamery. A wy jakie macie uwagi? Ludziki będą póżniej.

Pozdrawiam Tomek

bitwacityclouds03un0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imponujące !

ładny ten pojazd chociaz moze troche upchany zabardzo

pomyśl czy by nie dołożyć kawałka przestrzeni po prawej

 

no i jeszcze cos mi w tych kręconych schodach nie pasuje.

 

pozdrawiam

shi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę super Tomek!!!

Jedna rzecz, zastanawiam się czy to tylko moje wrażenie, czy inni też je mają - jak zobaczyłem pierwszy obrazek to myślałem przez długi czas, że jesteśmy w środku pomieszczenia i wyglądamy przez ogromne okno (na wprost) na panoramę miasta (wieżowce po prawej wydawały mi się jakimiś elementami wewnątrz, rzucającymi cień na posadzkę i zasłaniającymi część widoku). Być może spowodowane to było tym, że krawędź lądowiska była ustawiona idealnie na wprost widza, a lewa strona obrazu ciemna (tak jakby to było gdyby pomieszcenie miało jedno okno). Nie jestem pewien, czy lewa strona nie powinna być zatem jaśniejsza, szczególnie w takich warunkach (zamglone słońce). Ciągle nie mogę wyzbyć się tego pierwszego wrażenia, może te czernie są za głębokie. Ale może tylko ja to tak odbieram. W każdym razie pracka jest czadem nieziemskim. Twój detal po prostu rozwala. Cóż powiedzieć? UPDATE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym był za dodaniem przestrzeni po prawej stronie - podoba mi się "zaparkowanie" tego pojazdu na krawędzi

p.s. Jonasz - wydaje mi się że się mylisz - ale jeżeli to prawda to postaram się nadrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też super praca :)

Gratuluję ;)

 

Ale troche szkoda, że zabrakło Ci czasu i kilka rzeczy jest nie dociągniętych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie morowo...ale to miasto na bieli jak najbardziej nietrafione :/ bardzo sie odcina, ja rozumiem ze mialo być w chmurach, ale tego po prostu nie czuć, wiesz "przestrzeni"...niewiele brakuje imo, jak masz siłe powalcz bo szkoda. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statek przyjemny,55 fajny smaczek, no ale niestety odcina sie troche co z foty a co malowane;/ pierwsze budnki sa fajne,bo fotka przerabiane podajze,ale te w chmurach sry ziom ale nie powalaja na kolana- nie czaje tez tej krechy ktora laczy latajace z tym nizej- sama moglaby by byc ale jest niechlujna,widac ze to nie jedno pociagniecie a tysiac innych;/ Budynki po lewej sa czyste,statek zas lekko "brudny",niechlujnie pomalowany;/ Ale klimat pracy mi sie podoba,fajne kolorki, moze faktycznie czasu zabraklo,bo moglaby byc naprawde ciekawa pracka;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności