Skocz do zawartości

Minibitwa 2D: City in the Clouds by kipalol


kipalol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Został bym przy Twoim szkicu, wydaje mi się że jest to najlepszy pomysł.

 

Pozdrawiam

ok..tez to przemyslałem...

nie pasuje mi w tej pracy ten najmniejszy monstrum w oddali.. co powinienem z nim zrobic aby nie zgubic perspektywy ??1pracawh2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zroznicuj je bardziej,walnales 3 pierwsze z przodu tej samej wielkosci,idace obok siebie,nic wiec dziwnego ze ten 4 w oddali wydaje sie "inny". Zrob moze jedno duze bydle na pierwszym planie a reszte mniejsze,znajdujace sie dalej od niego-dzieki temu skupisz sie tylko na pierwszym,w niego wladujesz detal,a reszta oddasz tylko przestrzen. Btw ciekawy pomysl,mnostwo ciekawych rzeczy mozna wyczarowac z tych wielbladow:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim.. dzieki ..a propo ludzi to własnie chciałem zrobic takich kanciastych bo takowe mi sie bardzo podobaja..sa troszq bardziej dynamiczne..a dorysuje tez nastepne miasta w oddali i połacze je tak jakby drutem telekomunikacyjnym:D moze bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok prosiles o komentarz, wiec moim zdaniem:]: zmien tych ludzi. pamietaj ze inaczej wygladaja krawedzie ubran a inaczej np. metalowego helmu (sa ostrzejsze). U Ciebie wszystko wytarte gumka daje jednolita ostra krawedz. chlopaki maja racje, ze postacie sa jakies koslawe. niech gorna czesc wielblada nie styka sie koncowka z gora obrazka, mozesz albo zamalowac ten stykajacy sie kawalek kolorem tla albo dowalic konkretniej tego czegos co ma na grzbiecie wielblad - zeby wychodzilo poza kadr. tak jak teraz tworzy sie taki punkt uwagi tam i odciaga uwage :) popracuj nad perspektywa powietrzna, dodaj jakies wielblady w tle i sprobuj cos zrobic zeby byly one bardziej monumentalne (te postacie na pierwszym sa zbyt duze w stosunku do wielblada, albo wielblad ma za mocny walor w stos. do nich :)) uff. na razie tyle. trzeba sie spieszyc, bo zostalo niewiele czasu, mogliby dac tydzien wiecej chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mant-raz ,sprobuje skorzystac z twoich rad ..tymczasem zostawiam troszq ulepszona wersje...

 

prawiekoniecqa8.jpg

 

oraz zaplanowałem sobie co jeszcze powinienem zrobic..

 

praiwekonicccb8.jpg

 

..tak ,tak....... gdyby tak sie nie leniuszyło to nikt nie nazekałby na czas :D

 

Pozdrawiam.... dziekuje za Comenta Rze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz skonczyłem i wiecej juz w tym nie bede nic robic :P heh no raczej nie wygram ale umiejetnosci troszq podszlifowałem dziekuje za wszystkie komentarze,Ua w poniedziałek do szkoły a tu jeszcze nic nie mam zrobione ;]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie to wyglada jednak ma minusy i to dosc powazne- nie wyglada to na miasto-raczej jakis przemarsz wojska czy czegos takiego na wojne,albo transport cennego ladunku na grzbiecie stwora- tak czy siak słabe z tego miasto. Drugi problem to tytulowe chmury- te zolte to bardziej burza piaskowa, chmury tez dziwnie gdyby wystapily tu, bo sam wielblad ma ok.30-40 metrow wysokosci;/ No ale tak czy siak;] fajnie sie prezentuje,no i niezle postepy zrobiles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności