Skocz do zawartości

Minibitwa 2d: City in the clouds by 3ern!


3ern!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To moje pierwsze wyjście z mroku a już trafiam do miasta w chmurach.

 

Sesja ogranicza ilość wolnego czasu a co za tym idzie czas na zmiany i poprawki zanika. Oddaję zatem to co mam dziękując jednocześnie wszystkim odwiedzającym i komentującym (szczególnie tym którzy dodawali pomysły na ulepszenie pracy).Dziękuję nawet tym którzy zaczynali "cos tam-moje wypociny:)" z własną pracą w moim temacie ;) bo to też zwracało na mnie uwagę :)

Poniżej zamieszczam wersję końcową (wydaje mi się jednak że nie ostateczną):

 

 

my.php?image=miastowchmurachgp8.jpg

 

"więcej grzechów nie pamiętam i obiecuję sie poprawić" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witka

NIezły start . . .

Hmm, wydaje mi się że efekt końcowy powinieneś pokazać na końcu :D, a nie na początku . . . :D

 

Zasady miniBitew to umieszczanie w wątku kroków, postępów w pracy ;) . . .,

a skoro na początku zapodałeś efekt "finalny" to może teraz zrób jakiś making off . . .

 

Chyba że dalej będziesz nad nią pracował.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udowodniłem że jestem tu "świeżynką" :cool: i nie jestem jeszcze do końca obeznany w temacie minibitew. Oczywiście pomyślę nad zamieszczeniem kilku kroków z dotychczasowej pracy nad "miastem". Wydaje mi się jednak że nigdy nie jest się do końca zadowolonym ze swojego działa a co jakiś czas przychodzą nam nowe pomysły na poprawienie efektu "finalnego". Dlatego myślę że efekt "finalny" nie do końca musi być efektem "finalnym". Mamy przecież jeszcze cały miesiąc - wszystko przed nami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belsonic

jest to topiero wstepny szkic z ktorego zrezygnowalem-posiadam za maly warsztat zeby osiagnac to co chce-zrobilem zdjecie i bawie sie na tablecie z tym w photo...chce by to "niby" miasto bylo widoczne z balkonu,tarasu...mam malo czasu, z warsztatem kiepsciutko wiec raczej za wiele nie osiagne...ale cos robic trzeba:)pozdrAll

ps: misiekhc , dzordon , jaras , morbid karbid , jonasz real!!!!SCISLA CZOLOWECZKA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności