Skocz do zawartości

Minibitwa 2d: City in the clouds by pawest


pawest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Jeśli chodzi o chmurki to napewno jeśli starczy czasu to je dopracuję.

W szkicu na pierwszym planie zarysowany jest człekoptak i mam zamiar się własnie za niego wziąć. Więc tak myślę, że kiedy zadomowi się na przodzie to może wtedy bardziej uwidoczni się głębia. No ale nie wiem jak to wyjdzie. Mam to w głowie i tam to rzeczywiście dobrze wygląda.

Wszystkie uwagi cenne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ptok,wszystko fajnie,ale bedziesz musial oswietlenia ptaka zmienic bo jak go wstawisz do otoczenia to nie bedzie pasowac. Narazie jakos nie przekonuje mnie ta praca- za duzo skupienia w detal i nie potrzebne pierdułki,za malo szaleństwa i luzu;/ powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po kilkudniowej pracy mogę przedstawić następny etap. Troche kolorku i manipulacji barwą było konieczne. No i przy okazji zmienił się troche układ chmur, ale to również było konieczne, by kolorki się lepiej uzupełniały.

 

minibitwa007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne

bardzo mi sie podoba pomysl !

gdbyby nie fakt ze regulamin juz mi chyba nie pozwala brac udzialu pewnie rozwazal bym zerzneicie od ciebie pomyslu ;)

trzymam kciuki za twoja prace

pozdrawiam

shi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wiezyczka po prawej stronie znajduje sie zbyt blisko krawedzi kadru, poza tym budynki zbyt mocno kontrastuja z chmurami (ta czern ktorej uzyles do cieniowania chmur z przodu jest uzyta tez do cieniowania budynkow, dlatego tez plany zdaja sie gubic)...fajnie by bylo gdybys dodal jakis element na pierwszym planie, wtedy kompozycyjnie bedzie ciekawiej, na razie jest zbyt statycznie...wedlug mnie :D

 

edit: widze, ze bedzie czlekoptak na pierwszym :) o cos takiego mi chodzilo, pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No co Ty "shi" chciałeś zrobić :eek: , dobrze że regulamin już nie pozwoli :D Dzięki za poparcie pomysłu.

Praca ciągle w toku, więc jeszcze czas na dodanie lekkiej mgiełki na budynki, może ona coś pomoże w kwesti tych kontrastów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam dalej beda jeszcze jakies budynki nie? i troche mi sie nie podoba cien rzucany przez wiezyczke i ta budowle z kopula-pownien byc rownolegly do krawedzi tych obiektow, a nie rozszerzac sie na dole;/ no i jak juz mant-raz wspomnial dodaj perspektywe powietrzna bedzie spoko. W kwesti zarzutow to jeszcze chmury na dole cos ie teges;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności