Skocz do zawartości

prezentacja scen Max\'a


mrozik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Otˇ┐ robiŕ dla kogo model elektrowni szczytowo pompowej, i ten kto za┐yczy│ sobie aby mˇg│ on obracaŠ go w obranym przez siebie kierunku i jednoczeÂnnie omawiaŠ. Chodzi o to aby program mia│ mo┐liwoŠ podgl▒du scen Max\'a i funkcjŕ dzia│aj▒c▒ jak Arc Rotate w Max\'ie 3.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki stwˇr jak VRML 97

 

daje to mo┐liwo poruszania sie po scenie jak▒ stworzy│e niestety nie wiem o nim nic.

 

ale nic nie stoi na przeszkodzie na zwiedzenie strony o tym :) tworzy to jaki engine ktˇry na to pozwala chyba ale tylko tyle wiem.

 

pozdrˇwka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VRML ma bardzo dok│adn▒ dokumentacje w smym maxie, jest to format (engine 3d) zaprojektowany z myÂl▒ o internecie, wykorzystuje directa 3d czyli obs│uguje jego proste funkcje specular difuse przezroczystosci itp, co lepsze w vrml mozna siŕ poruszac zwiedzaŠ a nawet klikac niektore elementy tak jak w zwyk│ej witrynie web. Np mozes klikn▒Š jak▒ dzwignie i zdefiniowac animacjŕ dla ktorej bŕdzie ona trigerem. Aby zpisac scenŕ z maxa w VRML musisz wejsŠ na exportuj i wybraŠ VRML nastŕpnie w oknie dialogowym ustawiŠ wszystkie funkcje, pamiŕtaj ze VRML zoptymalizuje ci poligony do bezwzglŕdnego minimum. Aby otworzyc plik VRML potrzebny ci jest internet explorer 6 (plik/oworz/xxx) odpali siŕ wtedy mikrosoftowska przegl▒darka do tego rodzju plikow w ktorej znajduj▒ siŕ takie opcje jak arc rotate itp. Zapoznanie siŕ z tym formatem zaje│o mi po│ godziny, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Napisz do mnie co kolwiek na maila [email protected] przesle ci programik ktrego urzywasz w nastepujacy sposob exportujesz scenke do *.3ds ladujesz ja na dyskietke idziesz tam do tego kolesia instalujesz u niego programik wrzucasz dyskietke ladujesz 3ds :) i ogladasz z kaszdej strony zblizasz odalasz i inne pierdolki robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności