Skocz do zawartości

Minibitwa 2D: City in the Clouds by Ortheza


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

edir:2007 02 24

OKEJ :) Dziekuje wszytkim za sugestie, ponizej ostateczna wersja:

i link do pelnej wersji:http://ortheza.amberdragon.net/tmp/miasto2_6.jpg

 

miasto2_6m.jpg

 

 

 

Jeszcze nie wiem czy to ostateczny pomysl, ale napewno od czego trzeba zaczac :)

 

miasto1m.jpg

 

no i maly dopisek, robie to w GIMPie :]

-----------------------

nowy koncept wymag anowej ikonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi sie styl kojarzy we wszystkich wersjach z ilustracjami w mojej ksiazce BRACIA GRIM...Szkoda ze nei ma tego duzego ptaka juz z chusta na oczach

 

CIekawe jak to na koncu wyjdzie i czy dodasz cos jeszce dla zrownowazenia kompozycji.

 

POWODZENIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz chyba koniec.

Ze zmiana ikonki poczekam jeszcze pare dni, mozliwe ze cos mi jeszcze do glowy przyjdzie.

Ale nie planuje, juz sie dosc wychlodzilem przy tej pracy :-)

 

edit:2007 02 24

uwzglednilem sugestie, dzieki wszytkim :) ale przypadkowo nadpsialem na serwerze starsza wersje :) mowi sie trudno.

 

miasto2_6m.jpg

 

link do pelnej wersji: http://ortheza.amberdragon.net/tmp/miasto2_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady.

 

Faktycznie jest "troche" za ciemny. Sprobuje go troche rozjasnic.

Mam zamiar tez dodac padajacy snieg mam nadzieje ze wyjdzie tak jakbym chcial zeby wyszlo ;-)

 

co do kierunku glowy ptoka to akurat specjalnie chcialem zeby sie na obserwatora patrzyl. Raczej nie bede z tym eksperymentowal juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wlasnie lepiej by wygladal gdyby patrzyl w strone miasta. NIe wiem czy bedziesz jeszcze siedzial nad praca,ale gdyby to fajnie byloby gdyby za tej mgly wylanialy sie jakies gory,sugestia ze w jakims srodowisku sie znajduje,bo tu jakby odciete od swiata-taka proznia troche. Inna sprawa ze smutne te miasto-dodaj tam wysoko gdzies w oddali takie poczwary latajace-doslownie paroma machnieciami pedzla nadaj ksztalt i wsio. No i ostatnia rzecz,ktorej juz raczej nie poprawisz- magia byloby gdyby ten stwor latajacy wylanial sie za kadru,czesc jego bylaby ucieta-czyli musialbys przyblizyc nam stwora,ale to tez zmiana perspektywy i ostatecznie nowy rysunek smoka wiec raczej odpada;p

 

fajna pracka;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szcerze mowiac rozwazalem ten wariant wczesniej.

ale sednem pracki jest miasto taki wielki obiekt na pierwszym planie moglby niekorzystnie wplyac na ogolne zalozenia.... Napewno wyprobuje ten uklad ale w innej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniezek fajny urok daje. Tak czy siak dodaj jeszcze ze dwa latajace straszydla tam wyzej-nie musza byc duze-moga byc malutkie,ale tez bez przesady-z wyczuciem- i zeby inne ulozenie mialy niz ten na 1planie-skrzydla w dol, widoczny bardziej bęben no bo perspektywa dziala itp.

 

PS.mozesz wrzuc detal tego smoka? Jakies zblizenie,wieksza wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności