Skocz do zawartości

Edytowanie postow poprawione ...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Juz powinno sie dac poprawiac bledy ... [edytowac swoje posty] Wydaje mi sie ze wlasnie to poprawilem :)

 

Poprawilem rowniez przed chwila w php wyÂwietlanie who\'s online - czyli liste wszystkich aktywnych userow ...

 

Wkrˇtce duze zmiany na forum ...

 

pozdr Adek

http://www.max3d.pl

 

 

[Edited on 22-10-2002 by Adek]

 

[Edited on 22-10-2002 by Adek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK. Mnie wydaje sie ze kolory sa zdecydowanie lepsze od poprzednich. Kolory ciemne sa najlepsze chyba do boardow tego typu...

 

Ale nie ma problemu ... gdy bede mial wiecej czasu stworze moze jeszcze kilka Themow - nie problem i kazdy bedzie happy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

 

Chodzi o to ze to bedzie zmienione zrobilem to dla jaj :-) mowie ze to do animacji nie moge sobie pozwolic na zrobienie postaci w hi poly :-((( wyobraz sobie 10 postaci + 10 bipedow i 30 kamer:-( wiec wszystko bedzie w low poly:-) dokladnie tak jak jest w grze :-)

 

Dzisiaj albo jutro logo bedzie nowe :-) hehe tez z postaciami z rodem z cs^a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

Na moim logu macie 1 klatke tak zwana egzekucje :-) tylko cos mi sie wydaje ze to terorysta powinien podcinac gardolo conterowi :-) bede to musial zmienic :-)

 

Narazie nie ma co pokzauwac w Wipe i chyba zrezeygnuje ztego typu rozwiazan

chyba ze stane gdzies i nie bede wiedzial co mam robic dalej :-) ale narazie zostawie staram sie zrobic jakies demko tego filmiku :-)

 

Jak to robie pytasz sie :-) narazie zrobilem 4 postacie w low poly do 2000 poly :-) to na poczatke zobacze co sie bedzie dziala jak bede mial 11 postacie z bipedami na scenie najwyzej jakos postaram sie podzielic na mniejsze kawalki renderujace potem w jakims programie do filmow posklejam ale jeszcze nie wiem :-) narazie robie pojedyncze sceny i robie kolejne postacie no niestety katefry z tego nie bedzie :D ale trzeba sie wyrabiac :-]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa mysl mi wpadla apropo cafe

 

myslal ktos kiedys aby wykupic nocke w kafeji i wyrenderowac cos na 20 kompach?

 

w sumie to raczej drogi interes ale jakby sie dogadac z wlascicielem i poinstalowac maxy to mozna by otworzyc farme renderingowa

 

 

 

ludzie by wykupywali godziny renderingu na powiedzmy 20 kompow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności