Skocz do zawartości

[Modelowanie] felga w edit poly [3dsmax]


urban

Rekomendowane odpowiedzi

hkropinski namówił mnie do zrobienia tego tutka bo stwierdził że do tego sie nadaje :) wiem że już jest video tut na zrobienie felgi ale polega on na zupełnie innej metodzie niż moja :) tutorial 50 mb składa się z 4 części w kilku momentach niestety miałem drobne błędy w których zatrzymywałem kręcenie i naprawiałem to, oczywici tego poprawiania nie ma w tym tutorialu :)

 

Tutorial:

 

http://rapidshare.com/files/14153548/tut.rar.html

 

wykonałem tą felge

 

http://felgi-opony.pl/wzory/daneFelgi.php?idFelgi=36

 

efekt:

 

01wh8.jpg

 

 

 

EDIT:

 

 

zamierzam umieścić jeszcze kolekcje 10 felg na 24h do pobrania :) ale to później :) (ta felga również będzie w kolekcji)

ps. Jakie byście felgi dali do astona db-9? :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w kilku momentach niestety miałem drobne błędy w których zatrzymywałem kręcenie i naprawiałem to, oczywici tego poprawiania nie ma w tym tutorialu

 

no i duży błąd.

załóżmy że tego tutoriala będą przeważnie oglądać początkujący użytkownicy. i będą modelować tak jak ty, czyli z błędami. a potem nagle przeskakujesz to modelu wolnego od błędów i radośnie renderujesz a początkujący nadal mają błędy i nie wiedzą co robić? poprawianie błędów przedewszystkim powinno być nagrane;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz powiedzieć jakiego skrótu klawiaturowego używasz przy tym modelowaniu ze tak dobrze idzie modelowanie? Chodzi mi to ze plane tak dobrze sie podeluje? Powielanie lini kopiowanie vertexów poprzez przesunięcie co naciskać? aby tak wychodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności